Дитяче щастя та радість батьків у Запоріжжю

Запоріжжя порадувало своїх жителів новиною про те, що скоро закінчиться будування дитячого будинку сімейного типу, при чому він буде використовувати у два рази менше енергії ніж звичайні житлові будинки.

Дитячий будинок розрахований на 12 чоловік – 2 батьків і 10 дітей, вони можуть бути рідними або прийомними. В Запоріжжі всього-на-всього один такий садочок. В них набагато краще працювати з дітьми і більш тепліша атмосфера. В майбутньому планується побудувати ще таких 5 садків, вони знаходитимуться в с. Тепличне. Це дуже зручно, тому що через дорогу розташована школа, близько автобусна зупинка і свіже повітря. Коли створювався перший будинок, то всі зручності обговорювалися з сім’єю, яка там житиме.

План будинку: розміщено 8 спален ( з індивідуальними місцями для роботи з дітьми), загальна велика кімната, їдальня, дитячий спортзал, кабінет і туалети).

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Posted by on июл 2 2015. Filed under Запоріжжя, Здоров'я, Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire