Дикі кабани на острові Хортиця риють могили на кладовищі

У передвеликодні дні багато запорожців намагаються навести порядок на могилах своїх рідних і близьких.

Для відвідувачів кладовищ на острові Хортиця ця традиція може закінчитися зустріччю з дикими кабанами, які разом зі своїм молодим потомством постійно витоптують і викорчовують на могилах квіти. Огорожі на цьому кладовищі немає. Тому тут часто можна зустріти кабанів, що заселили ці околиці. Розриті могили, викорчувані квіти і чагарники тут всюди. Поруч із цвинтарем дорога до житлових будинків та школи, — пише «ТВ-5».

Острів Хортіца- заповідна зона. Кабани, як і інші дикі тварини, тут знаходяться під охороною держави. Побачивши їх, співробітники Національного заповідника радять не лякатися і вести себе спокійно.

Так само фахівці радять не висаджувати на кладовищах в зоні заповідника цибулинні рослини і не залишати на могилах продукти харчування.

А подбати про огорожі місць поховання повинні керівники ритуальної служби. Зараз питання встановлення паркану на кладовищі залишається відкритим.

Поділитися:
Posted by on апр 22 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire