Де і як можна продати монети?

Тематичні сайти, форуми і блоги — це те місце, де збираються нумізмати і шукачі скарбів з усієї України, Росії (дуже часто ще й СНД). Якщо Ви тільки почали продавати монети, то рекомендую в першу чергу спробувати цей метод.

Що потрібно знати, щоб успішно продавати свої монети? По-перше вибір форуму: постаратися вибрати великий форум, дуже відвідуваний, так як Вам буде потрібна велика клієнтська база (як зазвичай кажуть продавці вся і всього).

Вибрати його легко, запитуйте в пошуку — всі перші сайти в видачі, це те що нам потрібно. Увійдіть в декілька сайтів, так буде більше шансів продати вашу монету, також я ви зверніть увагу на свій «раритет» наприклад продать серебряный николаевский рубль , так ви зможете збільшити кількість людей.

Тепер вам чекає довгий шлях із заробляння авторитету, так як майже всі сайти мають спеціальні індекси довіри для своїх відвідувачів, за якими можна судити про безпеку угоди з даними продавцем.

Якщо Ви успішно проводите продажу, вам автоматично збільшують цей індекс довіри, якщо ви спробуєте обдурити, або не виконаєте умови угоди, вас або «забанять», або поставлять негативний рейтинг, з яким ви не продасте і монетку вартістю в 10 рублів, так що майте на увазі.

Правда на деяких форумах (дуже рідко) можна обійти шлях з набором авторитетних плюсів, так там безпеку угоди забезпечує адміністратор форуму, і за символічний відсоток від угоди, є посередником між продавцем і покупцем (тобто гарантом, монету і гроші висилають спочатку йому , а він переправляє їх до Вас).

Ще одна перевага реєстрації на сайтах — це можливість безкоштовно оцінити вашу монету, так як люди там, в більшості своїй, добре розбираються в оцінці і нумізматичної цінності монети, тобто дуже багато колекціонерів.

Ви просто виставляєте фото своєї монети, і просите оцінити її. Фото бажано робити в великому і якісному форматі, з двох сторін (аверс і реверс монети).

Вам приблизно скажуть вартість монети, якщо монета кому то сподобалася, то Вам в «особисту пошту» надішлють пропозиції з продажу її, тобто у вас з’явиться можливість продати її, навіть не починаючи аукціон.

Якщо ви новачок на сайті або форумі, то не соромтеся задавати потрібні питання, зближується з учасниками форуму, це вам надалі дуже сильно допоможе в збільшенні авторитету і довіри.

Отже монета оцінена, залишається викласти її на аукціон. Нічого складного в цьому немає, шукайте спеціальний розділ, і пишіть свій лот: початкова ціна, крок (тобто через скільки пунктів можна піднімати ціну, якісне і велике фото монети в аверс і реверс, можна для престижу описати монету, і розповісти як і де була знайдено дане «чудо».

Так, не забудьте вказати бліц-ціну, тобто максимальну ціну на монету, при призначенні покупцем якої, ваша монетка закінчує аукціонний торг.

Далі зв’язуйтеся з переможцем аукціону, і обговорюєте зручний спосіб оплати і доставки. Оплату краще провести наложеним платижем, коли монета приходить до покупця, то він її не може отримати, поки не сплатить кошти.

Так само зустрічаються методи оплати електронними грошима і ін. Якщо ви з покупцем живете в одному місті, домовтеся про зустрічі, це дозволить зекономити на поштових витратах.

Надсилайте дорогі монети цінною посилкою, щоб звести ризик втрати або крадіжки до мінімуму.

Поділитися:
Posted by on апр 23 2016. Filed under Блог. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire