Давайте знайомитися: У губернатора з’явився свій «магістр»

Призначено стажист на посаду заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації. Ним стала Олена Кришень, пише tv5.zp.ua.

Новопризначений чиновник має повну вищу освіту за спеціальністю «гірничий інженер-економіст», «економіст» і «магістр державного управління».

Працювала на керівних посадах в управлінні економіки Дніпропетровської ОДА, начальником адміністративного управління та начальником відділу внутрішнього аудиту Дніпропетровської ОДА.

У 2015 році чиновниця була призначена начальником Міжрегіонального управління Держслужби України в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Нагадаємо, на минулому тижні під час традиційної наради голови області з керівниками департаментів та управлінь ОДА, Григорій Самардак повідомив про те, що заява про відхід написав заступник губернатора-керівник апарату ОДА Леонід Березинський. За словами губернатора, зараз розглядається питання про його переведення на іншу посаду.

Поділитися:

Метки:

Posted by on окт 23 2015. Filed under Влада і політика, Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire