Чергове засідання в суді у справі ОЗГ Анісімова

Сьогодні в Жовтневому суді Запоріжжя має відбутися чергове засідання у справі ОЗГ Анісімова. Олена Бондаренко і Андрій Гречковський очікують рішення суду вже більше року. Очікується, що сьогодні їм повинні нарешті обрати запобіжний захід.

Старт засідання затримується. До суддівської колегії входить тепер Юлія Пивоварова, що змінила суддю Клименко, у якій закінчився термін повноважень. У зв’язку зі зміною судді розгляд справи перенесли на два місяці, аргументуючи це тим, що новому члену колегії необхідно ознайомитися з матеріалами справи.

Нагадаємо, що Гречковського, охоронця Анісімова, звинувачують у вбивстві директора запорізького нічного клубу «Crowbar». Олена Бондаренко була не тільки депутатом міськради минулої ради, а й соратницею Анісімова, займалася вимаганням у великих розмірах і розкраданнями з міськбюджету.

З посиланням на портал Yes.

Поділитися:
Posted by on фев 15 2016. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire