Через блокаду Криму Запорізької АЕС знову обмежили навантаження

Через триваючого припинення електропостачання Криму на Запорізькій АЕС знову обмежили виробничу потужність енергоблоків.

Як повідомляє прес-центр НАЕК «Енергоатом», диспетчерський графік для генерації ЗАЕС становить на сьогодні 5000 МВт, передає портал «Запоріжжя. Коментарі ».

Реальна ж потужність станції, з якою вона може працювати при всіх задіяних блоках, становить 5300 МВт.

Швидше за все, обмеження потужності енергоблоків Запорізької АЕС пов’язано з триваючим припиненням електропостачання Криму.

Нагадаємо, що 22 листопада, у зв’язку з підривом опор і наступним відключенням двох високовольтних ліній електропередачі в Херсонській області були відключені від роботи два енергоблоки Придніпровської та Вуглегірської теплоелектростанцій, а також знижена потужність роботи Запорізької АЕС і Південно-Української АЕС.

Поділитися:
Posted by on дек 2 2015. Filed under Запоріжжя, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire