Брюссель та Берлін планують ввести податок на користь біженців

Стаття не відповідає темі?

Єврокомісія та Берлін почали обговорення можливості введення нового податку в Європі, основне призначення якого допомога біженцям. Про це повідомила сьогодні газета Süddeutsche Zeitung, при цьому видання не говорить про джерела поширення даної інформації.

Видавництво зауважує, що консультації про введення нового виду оподаткування на даному етапі ведуться тільки на неформальному рівні. Але не дивлячись на це вже існує попередня назва збору — податок на солідарність з біженцями.

Згідно з попереднім планом новий податок можуть отримувати від підвищення податків на видобуток та ввезення нафти та нафтопродуктів, а також на добавлену вартість. Якщо новинка буде прийнята, то податок збиратимуть безпосередньо з юридичних осіб і перераховуватимуть до бюджету Євросоюзу.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Всі кошти, які будуть зібрані таким чином, планується використовувати для проведення комплексу мір по стримуванню напливу нелегальних мігрантів до країн Європи. Це буде робитись шляхом покращення умов життя в тих країнах, звідки люди мігрують. А частина коштів з нового податку підуть на посилення мір з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу.

На даний момент Вольфган Шойбле, що займає пост міністра фінансів Німеччини, не спростовує і не підтверджує такого повідомлення засобів масової інформації. Але разом з тим він визнав, що Європа потребує додаткового фінансування для посилення своїх зовнішніх кордонів.

«Проблема з нелегальними мігрантами на даний час являється пріорітетною, і нам потрібно негайно приймати рішення як з нею справитись», — заявив міністр, перебуваючи з робочим візитом в Перу. При цьому він підкреслив, що шляхи пошуку виходу повинні шукати всі країни Європи.

Most Viewed Posts

Метки: , , ,

Posted by on окт 10 2015. Filed under Cвіт, Влада і політика. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire