Боротьба з педофілами у запоріжжі

Сьогодні, 2 грудня, в інституті Горшеніна відбулася прес-конференція за участю активістів організації «Спадщина», юристами та представниками правоохоронних органів. Темою обговорення стало питання педофілії, а також її викорінення в Запоріжжі.

Як передає IPnews, за словами активіста громадського руху «Спадщина» Артема Свириденко, визначеного поняття, як виявити педофіла не існує. Спираючись на свій досвід в «лові» розтлівачів, він підкреслив, що вік підозрюваних варіюється від 17 до 50 років.

Активіст розповів як працює їхня організація. Створюється Фейкові сторінка в соцмережах неіснуючої дитини, на яку починає писати розбещувач. Через деякий час листування, як правило, слідує зустріч «малолітнього» з педофілом, на яку замість дитини приходять самі активісти. Таким чином, педофілів ловлять практично «на живця». Однак, результатом таких зустрічей, на жаль є не реальний суд і вирок, а просто відеозйомка з викриттям, яку потім поширюють в інтернеті, щоб запорожці пізнавали «героя-коханця» в обличчя.

На сьогодні в «Спадщині» працюють близько 20-30 «мисливців». Свириденко зазначив, що створити організацію його сподвигнув жахливий випадок з 8-річною Настею Бобковою. Нагадаємо, дівчинку згвалтували і вбили цього літа в Хортицькому районі. Активіст повідомив, що спочатку роботи «Спадщини» було спіймано 30 педофілів.

За словами адвоката, керівника юридичної фірми, Івана Черкашина, в законодавстві є стаття про інтелектуальне розбещення, і, безпосередньо, стаття за вчинення сексуального акту. Проблема в тому, що важко довести інтелектуальне розбещення. Адвокат розповів, що за останні 2,5 року було винесено лише 7 вироків, пов’язаних з фізичним розбещенням.

— У Кам’янко-Дніпровському районі п’яні вітчим і мати при 12-річній доньці кохалися. Провина дорослих у розбещенні була доведена, — зазначив Черкашин.

Учасники заходу підкреслили, що в основному жертвами педофілів стають діти 12-15 років.

Поділитися:

Метки: , ,

Posted by on дек 2 2015. Filed under Запоріжжя, Суспільство. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire