Ахметов: «Донбас Арена почує гімн Ліги чемпіонів»

Президент Шахтаря Рінат Ахметов з оптимізмом дивиться в найближче майбутнє команди та донецького регіону.

«Без футболу дуже важко, але на сьогоднішній день нам усім, знаєте, все одно не до футболу. Тому що Донбас в біді, люди гинуть. Мирні люди гинуть!».

«Коли буде мир, настане мир — а ми сподіваємося, що він настане, -. Ми всі повернемося на Донбас Арену, і ми всі обов’язково зберемося. І я обов’язково прийду на футбол».

«Я дуже сильно сумую за Донбас Ареною ви розумієте, в Донецьку я народився і виріс-…. Це моє найрідніше і улюблене місто. І я по ньому дуже сильно нудьгую. Всі жителі нашого міста, нашого краю, завжди приходили на Донбас Арену і таку підтримку надавали, що там було дуже важко всім нашим суперникам. Всі говорили, що з Шахтарем на виїзді грати дуже важко. На Донбас Арені така атмосфера, яка в принципі змушувала принаймні помилятися наших суперників, а нашу команду -.! летіти вперед і показувати якісну переможну гру для наших уболівальників».

«Я впевнений, що на Донбас Арені буде звучати гімн Ліги чемпіонів і ми всі зберемося дружною сім’єю на Донбас Арені. І Даріо заспіває пісню для всіх наших уболівальників, а всі вболівальники будуть підспівувати. І, мені здається, це буде дуже зворушлива зустріч з уболівальниками зі сльозами на очах «, — підсумував Ахметов.

Поділитися:

Метки: , , , , , , ,

Posted by on авг 3 2015. Filed under Спорт, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire