Розробка сайту для туристичної фірми

Туризм є особливим напрямком бізнесу, успіх в якому залежить від створення якісних умов для відпочинку, отримання насичених вражень, а також цікавих і приємних пригод. Від фірми потрібно надійність у виборі турів, професіоналізм і високий рівень сервісу. Все це повинно бути в повній мірі відображено на сайті і є визначальним фактором, який враховується при його створенні. Тому при розробці сайту в Луцьку потрібно особливо уважний підхід з ретельним урахуванням специфіки бізнесу.

Правила веб-дизайну і юзабіліті сайту турфірми

У дизайні сайту туристичної компанії найбільш доречні насичені, яскраві кольори які мають у своєму розпорядженні до отримання нових вражень і екзотичного відпочинку. Але при цьому не слід підвищувати яскравість до рівня «отруйний» і забувати про переваги цільових відвідувачів. Так, наприклад, якщо сайт пропонує тури для літніх пар, то колірну гамму необхідно зробити більш солідною і спокійною. Тому одним з ознак професіоналізму творців є список задаються ними питань. У ньому обов’язково повинні бути присутніми питання про цільову аудиторію і її вподобання.

У веб-дизайні сайту туристичної фірми дуже важлива візуальна привабливість і незвичайність. При пошуку туру людина підсвідомо шукає щось незвичайне, і розробка сайтів луцьк з веб-дизайном буде наочно свідчити, що він потрапив за потрібною адресою. Відмінним рішенням тут буде flash-анімація, яка повинна бути виконана якісно і поєднуватися з простим текстом на сторінці. Це допоможе і в формуванні позитивного враження у цільової аудиторії, і в просуванні сайту в пошукових системах.

Не забуваємо і про юзабіліті – зручність використання. Не можна допускати того, щоб відвідувач не знайшов потрібну йому інформацію. Навігація повинна бути гранично зрозумілою, мати передбачуване меню і логічну структуру. Все це є запорукою того, що потрібна вам інформація дійде до адресата.

Модулі туристичного сайту – основні і допоміжні.

Як показує практика туристичного бізнесу, сайт турфірми повинен обов’язково містити наступні розділи та підрозділи:

 1. Пошук турів.
 2. Вітрина турів.
 3. Власна база турів.
 4. Власні гарячі тури і спеціальні пропозиції.
 5. Вивантаження турів з програми туристичних операторів.

Каталоги

 • Каталоги країн, готелів і курортів.
 • Власний каталог країн.
 • Власний каталог курортів.
 • Власний каталог готелів.
 • Галерея фотографій.
 • Галерея відео.
 1. Зворотній зв’язок.
 2. Онлайн-консультанти.
 3. Форум.
 4. Блог.

Інтеграція з соціальними мережами.

 • Оформлення турів і квитків
 • Особистий кабінет фізичної особи.
 • Особистий кабінет агентств, бронювання турів, підтвердження.

Залізничні і авіа квитки

 • Розклад і продаж авіаквитків.
 • Розклад і продаж залізничних квитків.
 • Система бронювання номерів в готелях.

Оплата турів і квитків через сайт

 • Картка Приватбанк.
 • Webmoney.
 • Банківські карти.

Кожен з цих модулів дуже важливий. Так, наприклад, система бронювання турів забезпечує клієнтам можливість швидко формувати і замовляти тури безпосередньо на сайті компанії в місті луцьк При цьому модуль автоматично враховує такі важливі моменти як кількість осіб в групі, список екскурсій, наявність місць в готелях і квитків на всі види транспорту. Дуже важливо, що ця можливість відкрита для користувачів з будь-яких регіонів, а власник сайту отримує зручний механізм для ведення бізнесу і збільшення продажів турів.

Не забуваємо і про фото- і відеогалереї. Тут можна розміщувати фотографії і відеоматеріали, які роблять більш наочної надану інформацію і сприяють зростанню популярності продаються вами турів. Обов’язково необхідний і модуль питань-відповідей. Це забезпечує зворотний зв’язок з відвідувачем, створення більш довірчих відносин, можливість повідомлення актуальної інформації. І, звичайно ж, не забуваємо про форум – одному з найбільш важливих інструментів у встановленні двостороннього зв’язку і популяризації ресурсу. Реальний відгук покупця туру дає куди більший ефект ніж рекламний текст.

При індивідуальному замовленні сайту в Луцьку туристичної фірми можна замовити будь-який інший модуль або внести зміни в типовий під специфіку вашої компанії.

Поділитися:
Опубліковано на Aug 24 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire