Режим “надзвичайний стан” в Криму продовжено до Нового року

Режим “надзвичайний стан”, введений на півострові після припинення поставок електроенергії з України, діятиме до Нового року.

Про це повідомив Глава Криму Сергій Аксьонов, передає ТАСС.

– Я думаю, режим НС буде як мінімум до Нового року діяти, до тих пір, поки все не увійде у звичайне русло, – пояснив він.

За його словами, ситуація в Криму повинна нормалізуватися після введення першої черги енергомоста з Краснодарського краю на півострів.

– Ми очікуємо, що перша черга дасть мінімум 260 МВт. Ми вже розуміємо, як відбуватиметься розподіл: в першу чергу, житловий фонд отримає додаткове підживлення, – заявив Аксьонов.

При цьому він підкреслив, що запуск першої черги енергомоста не вирішить проблему повністю. З урахуванням початку роботи котелень він закриє тільки половину потреби півострова.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Dec 1 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire