Рафтінг для любителів

За останні роки в Україні рафтинг набув шаленої популярності, серед різноманітних активних варіантів відпочинку він займає одне з лідируючих положень. Це й зрозуміло, адже в країні є велика кількість місць для такого відпочинку, крім цього рафтинг є доволі доступним екстримальним варіантом проведення часу.

Схоже на те, що це також розуміють різноманітні туристичні оператори та приватні підприємці, які організовують тури рафтингу для всіх охочих. Спеціально під них підбираються ті чи інші маршрути, складність яких залежить від рівня підготовки відпочивающих. Таким чином цим видом відпочинку можуть займатись люди різного віку та різного ступеня фізичної підготовки.

Варто зазначити, що місця для рафтингу є практично в кожному з куточків України. Звісно, в деяких регіонах більш сприятливі умови для цього екстрімального відпочинку, в інших менш сприятливі. Наприклад, гористі регіони українських Карпат є ідеальним місцем для рфатингу, там є найбільший потенціал в силу рельєфу місцевості.
Ще одним досить сприятливим регіоном для зайняття рафтингом є Вінницька область, зокрема річка, яка протікає в регіоні – Південний Буг.

Взагалі рафтинг це активний різновид відпочинку, він має на увазі сплав різноманітними річковими порогами, для цього використовуються спеціальні надувні човни та плавзасоби. Звісно, такого роду сплави проходять під наглядом досвідчених людей – інструкторів, за плечами яких великий досвід. Саме інструктори забезпечують безпеку під час проходження маршруту, так як мають спеціальні навички з супроводу туристів. Тому займатись рафтингом можуть навіть ті, в кого повністю відсутній досвід.

Взагалі Південний Буг (Вінниця) 3 дні рафтингу здатен надати та при цьому кожен день буде надавати нові, неповторні враження. Зазвичай для сплавів допускаються туристи, вік яких складає не менше 16 років. Звісно, бувають й вікові виключення, учасниками сплавів можуть бути також діти віком від 6 років, але при цьому вони знаходяться на плавзасобах тільки під наглядом дорослих. Ще одним важливим моментом є відсутність у туриста екстрімала особистих медичних протипоказань.

Варіантів сплаву Південним Бугом є досить багато. Наприклад, маршрут може бути доволі протяжним і тривати кілька днів, в цьому випадку на ніч туристична група зупиняється або в наметах на свіжому повітрі, або поселяється в готельному комплексі. Другий варіант рідко використовується, так як дельтою річки поблизу не дуже велике різноманіття готелів.
Більшість туристів вибирає більш спокійний варіант рафтингу – не дуже протяжні маршрути, прохід яких можливий за кілька годин або за один день. Завдяки цьому всі можуть ночувати та залишати свої речі на базі, тим самим суттєво спрощуючи собі сам сплав, не обтяжуючи собі подорожі.

Звісно, щоб отримати максимум задоволення від рафтингу, необхідно попасти не стільки в хорошей місце, що теж важливо, як попасти до професійних людей. Тобто, краще звернутись до спеціалістів, які мають достатню кваліфікацію та матеріальну базу для організації рафтингу Південим Бугом. Аде від того який досвід у інструкторів, яке обладнання буде надано в оренду туристам, залежить кількість позитивних емоцій, які можна отримати під час занять рафтингом.

Також не варто займатись сплавом річками самостійно, якщо при цьому недостатньо і тим більше коли відсутній повністю досвід. Слід усвідомлювати, що перебування на воді несе певний ризик, тому його необхідно зводити до мінімуму. Тому варто звертатись до професіоналів, з великим досвідом, та використовувати при цьому надійне обладнання, яке не дасть шансів виникненню непередбачуваних ситуацій, або зведе ці шанси до нуля.

Поділитися:
Опубліковано на May 9 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire