Протест проти високих тарифів на газ

Вчора, під воротами ПАТ “Запоріжгаз” волонтери та мешканці області протестували проти високих тарифів на газ.

Ось як акцію протесту описав на своїй сторінці в соцмережі запорізький активіст Ян Яковенко:

“Біля будівлі ПАТ” Запоріжгаз “пройшла мирна акція з приводу підвищення тарифів на газ. Наша волонтерська організація” Нове Майбутнє “також прийшла підтримати наших друзів з” Антікорупційного руху Запоріжжя “, а також мирних мітингувальників, які вийшли під стіни будівлі! На акції були присутні не тільки жителі Запоріжжя, а жителі Запорізької області, в основному це були люди похилого віку, саме вони стали заручниками ситуації, в якій з пенсією в 1200 грн. отримують шалені рахунки і які не дивлячись на вік не залишилися байдужі до цієї акції! Ми сподіваємося , що наші “депутати” нас почують і приймуть правильне рішення! “, – написав Ян.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 2 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

1 коментар для “Протест проти високих тарифів на газ”

  1. Запорожец

    Организаторам акции, в ближайшее время, просьба организовать следующую. Но! В СМИ или любым другим образом предупредить жителей города и области. Поддержать ВАС хотят десятки тысяч и, пока, на митингах. Не дойдет власти и Яценюку – придем с ВИЛАМИ!!!

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire