Послуги студії Apelsun.ua

Компанія “Апельсин” (http://apelsun.ua) відома на ринку ІТ-послуг України, країн СНД і Європи з 2009 року. За сім років діяльності фірма набула значного досвіду в розробці веб-сайтів для різних галузей бізнесу, створюючи унікальний дизайн для своїх розробок.

Фірма створює сайти, що представляють собою функціональні комплекси, умовно розподілені за такими основними напрямками:

  • цільова сторінка (landing page) – характеризується унікальним дизайном сайту, що представляє одну довгу сторінку, куди входить 21 модуль-функціонал, CMS-системою, а також базовим наповненням сайту з навчанням персоналу роботі з ним; також фірма бере на себе додавання сайту в пошукові системи Google і Яндекс
  • сайт-візитка – тристорінковий сайт з 17 модулями-функціоналом, а решті набір – збігається з наборомцелевой сторінки
  • корпоративний сайт – чотирьохсторінкових сайт з 21 функціональним модулем
  • інтернет-магазин – сайт з 7 сторінок з 31 функціональним модулем, решта – стандартний набір, як у цільової сторінки
  • унікальний портал – сайт з числом сторінок більш 7 і числом функціоналів більше 20; інші позиції, що входять в комплекс аналогічні позиціях цільової сторінки.

Також, за погодженням із замовником, розробляється його фірмовий стиль, підбір доменних імен, розміщення сайту на власних SSD-серверах, а також супровід сайту з усуненням аварійних ситуацій, допущених замовником при експлуатації сайту.

В “Апельсині” на постійній основі діють курси з навчання персоналу замовника самостійного SEO-просуванню сайту в пошукових системах.

На даний момент близько половини користувачів Інтернету складають мобільні користувачі, тому Компанія в перелік своїх розробок внесла і розробку сайтів для мобільних додатків.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 7 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

1 коментар для “Послуги студії Apelsun.ua”

  1. Леонид

    Хочу и я поделиться своим опытом сотрудничества с компанией «Апельсин». Я заказывал у ребят продвижение своего сайта в Гугл и управление репутацией, все работы были выполнены в срок и что самое главное, дали отличный результат, спасибо, желаю вам успехов и процветания.

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire