Покрівельні матеріали

Покрівельні матеріали підбираються залежно від бюджету будівництва, висунутих вимог до покрівлі і архітектурного рішення для будови. До таких матеріалів відноситься самий верхній настил з черепиці або цілісного листа, утеплювач і паро- і гідроізоляційна плівка, а також додаткові елементи, які надають покрівлі завершеного вигляду і гарантують її функціональність. Більше інформації покрівельні матеріали ви дізнаєтесь на http://www.albatros.ua/krovelnye-materialy.html , тут ви зможете подивитися і замовити покрівельні матеріали за доступною ціною.

Металочерепиця

Покрівельні матеріали представлені в більшості черепицею. Металочерепиця – це профільований сталевий лист, покритий полімером обраного кольору. Її переваги в герметичності, пожежної безпеки та довговічності. Залежно від покриття сталевого профілю, буде варіюватися ціна на металочерепицю. Компанія «Альбатрос» дозволяє замовити необхідний вид металочерепиці, не виходячи з дому. При цьому Ви можете вибрати, яке покриття буде мати оцинкована поверхня: зверху на ґрунтовку і фосфатний шар можна нанести глянцевий або матовий поліестер, пурал або пластизол. Компанія пропонує металочерепицю самих різних форм і відтінків. Вибирайте дах собі до душі!

Битумна черепиця

Гнучка черепиця є недорогим, але довговічним і вельми привабливим покрівельним матеріалом. Різноманітність патернів і квітів дозволяє підібрати бітумну черепицю практично під будь-яку задумку архітектора. Екологічна м’яка покрівля представлена ​​в  каталозі сайту від декількох популярних виробників. Незмінним залишається гнучкість, герметичність і значно меншу вагу в порівнянні з керамічною черепицею. Будинок, оснащений бітумною черепицею, не потребує особливо ретельного утеплення, але вимагає хорошої гідроізоляції: бітум може вбирати до 10% вологи. Таку черепицю не знесе вітром, і якщо Ви задумали красиву обробку сложноскатної крили, то гнучка бітумна черепиця буде ідеальним вибором.

Композитна черепиця

Якщо взяти сталевий лист, покрити його цинком або алюмінієво-цинковим сплавом, потім нанести на верхню сторону ґрунтовку, потім шар подрібненого мінералу і закріпити акриловою глазур’ю, то вийде сучасний легкий композитний матеріал для облаштування покрівлі. Як посипання використовують подрібнений граніт, базальт, кварц, нефрит або яшму. Отриманий покрівельний матеріал володіє гнучкістю, міцністю, високими гідро- і шумоізоляційні властивості. Самий верхній шар акрилової глазурі закріплює мінерал і визначає кінцевий колір покриття. Композитна черепиця – порівняно недешеве задоволення, проте технічні характеристики в багатьох випадках роблять вибір цієї черепиці розумним рішенням.

Керамічна черепиця

Покрівельні матеріали, представлені керамічною черепицею, мають найбільшу вагу і вимагають певних умов для настилу. Цей вид черепиці вибирають люди, які люблять масивність і непорушність навіть в таких неявних, здавалося б, деталях. Це найдорожчий і довговічний вид черепиці, який вимагає ручного укладання, але виграє в плані престижу і ремонтопридатності покриття в цілому.

Крім основного покриття, покрівельні матеріали представлені компанією «Альбатрос»  в додаткових аксесуарах, які захищають внутрішні шари покрівлі та надають даху закінчений вигляд.

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Feb 25 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire