Підлітки дуже сильно побили чоловіка та втопили у ставку

Померлий чоловік був вітчимом одному з вбивць.

В Красноармійську в місцевому ставку було знайдено тіло чоловіка з слідами від жорстокого побиття. Як повідомила прес-служба в Донецькій області.

Під час проведення слідства була встановлена особа померлого. Це був місцевий житель, якому був 51 рік, мав жінку та 17-ти річного сина. Любив випити та буянив вдома.

Пізніше стало відомо, що 17-ти річний хлопчина хотів провчити вітчима та разом із 4-ма друзями дуже жорстоко побив чоловіка. Після чого його зв’язали і задушили мотузкою, потім тіло поставили в машину та вивезли на ставок де його і втопили за допомогою шлакоблока, який попередньо прив’язали до нього. Після цього злочинці поцупили з будинку мертвого чоловіка 5-ть тисяч грн. та золоті прикраси.

На протязі 24 годин правоохоронцям вдалося затримати 5-ть підлітків, що скоїли злочин. 3-ом з хлопців лише 17-ть років, 2-ом -18-ть. Один з молодиків хотів втекти за допомогою автомобіля, та оперативники перехопили його під час втечі.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Aug 12 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire