Підлітки дуже сильно побили чоловіка та втопили у ставку
Померлий чоловік був вітчимом одному з вбивць.
В Красноармійську в місцевому ставку було знайдено тіло чоловіка з слідами від жорстокого побиття. Як повідомила прес-служба в Донецькій області.
Під час проведення слідства була встановлена особа померлого. Це був місцевий житель, якому був 51 рік, мав жінку та 17-ти річного сина. Любив випити та буянив вдома.
Пізніше стало відомо, що 17-ти річний хлопчина хотів провчити вітчима та разом із 4-ма друзями дуже жорстоко побив чоловіка. Після чого його зв’язали і задушили мотузкою, потім тіло поставили в машину та вивезли на ставок де його і втопили за допомогою шлакоблока, який попередньо прив’язали до нього. Після цього злочинці поцупили з будинку мертвого чоловіка 5-ть тисяч грн. та золоті прикраси.
На протязі 24 годин правоохоронцям вдалося затримати 5-ть підлітків, що скоїли злочин. 3-ом з хлопців лише 17-ть років, 2-ом -18-ть. Один з молодиків хотів втекти за допомогою автомобіля, та оперативники перехопили його під час втечі.