Під час передачі секретних даних бойовикам «ДНР» затримали полковника СБУ

Полковник юстиції, який э заступником начальника слідчого відділку управління СБУ, що в Донецькій обл. військова прокуратура з СБУ затримали під час того, як він передавав матеріали з обмеженим доступом агенту бойовиків «ДНР».

Як повідомиляли в прес-центрі СБУ, полковник збирав інформацію відносно оперативно-службової діяльності СБУ під час АТО, кримінальних проваджень, які є у слідчому відділку Донецького СБУ, дані відносно проукраїнських осіб, що мешкають у цьому регіоні та інших.

Коли полковник пішов на зустріч до представника «міністерства безпеки ДНР», представник якого є співробітник ФСБ РФ, що має позивний «Іспанець». Тоді ж полковник-зрадник та агент «ДНР» хотіли спробувати втекти на окуповану територію, їх було затримано та вилучена сума в розмірі сорока тисяч доларів.

Поділитися:

Метки: , , , , ,

Опубліковано на Aug 11 2015. Поданий під АТО, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire