Острівна витяжка як доповнення декору

Витяжка – необхідний елемент кухні. Вона забезпечує провітрювання приміщення та звільнення від неприємних запахів. Багато господинь розглядають лише вбудовувані моделі, оскільки вони оптимальні для невеликих приміщень. Але існує окрема категорія вентиляційних систем, здатних виконувати не лише основну, а й декоративну функцію, найчастіше будучи центральним акцентом обстановки.

15989344_4PHS36V_2_def.webp

У чому особливість острівної витяжки

Якщо хочеться зробити яскравий штрих у дизайні кухні, острівна витяжка — те, що потрібно. Вона стане приємним доповненням гарнітури. В чому це виражається:

  1. Сучасний стиль. Плавні лінії, виготовлені з нержавіючої сталі, чорного скла або матеріалів із сучасними текстурами, допоможуть створити єдину концепцію простору. Наприклад, якщо переважають дерев’яні елементи, ви можете вибрати вентиляцію з таким же оздобленням.
  2. Інтеграція основним освітленням. Підсвічування, вбудоване у пристрій, додасть яскравості та покращить видимість, освітлюючи робочу поверхню.
  3. Розміри агрегату. Впливають на естетичне сприйняття кухні та повинні відповідати приміщенню. Але моделі, що окремо монтуються, не обмежуються в ширині і висоті, тому вибір залежить від дизайнерських переваг.

Кожен варіант острівної витяжки індивідуальний, але висота установки може позначитися якості роботи устаткування.

Основні характеристики витяжки

Якщо ви визначилися, який дизайн витяжної шафи підходить вашій кухні, зверніть увагу на функціонал. До нього варто поставитися серйозно, тому що від вибору залежить ваш комфорт у процесі готування:

  1. Потужність вентилятора вказує на масу повітря, яку пристрій перекачує протягом години. Чим більший показник, тим продуктивніша техніка. Модель підбирається, виходячи з розмірів приміщення та інтенсивності приготування.
  2. Рівень шуму, що створюється під час роботи, має велике значення, особливо для сімей з маленькими дітьми та людьми похилого віку. Показник не повинен перевищувати 70 дБ: чим він нижчий, тим тихіше працюватиме агрегат.
  3. Тип керування може бути механічним із кнопками або електронним із сенсорним екраном. Що для вас буде зручнішим — вирішіть до покупки.
  4. Кількість швидкостей дозволяє регулювати інтенсивність вентиляції залежно від потреб.
  5. Освітлення часто вбудоване, забезпечує хорошу видимість робочої поверхні. Рекомендується врахувати тип та яскравість ламп.
  6. Принцип фільтрації буває жировим, вугільним чи комбінованим. Останній варіант поєднує властивості перших двох: уловлює жир та нейтралізує запахи.

Знаючи, які характеристики витяжки найважливіші, ви зможете підібрати не лише стильне, а й продуктивне обладнання. Його щоденна експлуатація принесе не лише свіжість, а й естетичне задоволення.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 28 2023. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire