Останні зміни в системі державних закупівель

Для кожної держави розумне використання коштів бюджету – є найважливішою метою. Система державних закупівель забезпечує ефективне використання бюджету країни, коли дуже сильно розвивається конкуренція. Завданням системи визначається відкрите і прозоре розпорядження бюджетними коштами між компаніями та організаціями. Рівнем цього завдання допомагає вирішити наскільки ефективна система державних закупівель.

Максимум корисної інформації по даному питанню дасть веб-портал державних закупівель open-tender.com.ua.

Головні елементи системі державних закупівель

Найважливішим атрибутом системи визначають зрозумілі та прозорі правила здійснення закупівлі. Створюються відповідні державні інституції для здійснення координації та консультацій для використання коштів бюджету. Здійснюється забезпечення потрібною інформацією і замовника, і покупця. Проходи контролювання розходу бюджету та вірне їх застосування. Одним із важливих елементів системи державних закупівель визначається забезпечення фахівцями та проведення курсів потрібних для підвищення рівня знань.

У системі державних закупівель постійно проходить велике число змін. З 2000 року у закон “Про закупівлю товарів робіт і послуг за державні кошти” вносилися зміни близько 10 разів, а за останні декілька років ще на шість. Було прийняте рішення підняти нижню межу для державної закупівлі товарів та проведення ремонтних робіт (було двадцять тисяч гривень для товарів, п’ятдесят тисяч для робіт. Після внесення змін стало тридцять тисяч гривень для закупівлі товарів, та триста тисяч для ремонтних робіт).

Встановили нові порядки здійснення процедур запиту котирування цін. Ввели обмеження для цінових договорів. Підняли вимоги для процесів донесення інформації між замовником та потенціальним учасником. Великі зміни понесла тендерна палата. Зараз не укривається здійснення операцій від систем інформування населення. Зміни в системі закупівель будуть проходити постійно. Весь час держава набирає нові розвитки.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 11 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire