Онлайн-кредити – довіряти чи ні?

Кредит – дуже зручна річ. коли необхідна велика сума грошей терміново. У сучасному світі кредитних карток, послуг онлайн-банкінгу та додатків у смартфонах, що дозволяють керувати грішми, кредит став ще й доступним. Проте, доступність та легкість не завжди означають чесність. Безперечно, отримати гроші у кредит, не виходячи з дому краще, ніж піти у банк та заповнити купу бланків. Але чи варто вірити такого роду онлайн послугам?

Що таке онлайн-кредит

Інтернет кредитування або онлайн-кредит – це процес надання кредиту сайтом, який не вимагає довідки про доходи, без страхування, без поруки, без підписання паперового договору. Сума грошей надходять на кредитну картку будь-якого банку. Підібрати онлайн-кредит від різних компаній можна на сайті fin-credit.com.ua.

Процес отримання кредиту онлайн

Гроші на картку перераховуються протягом 15 хвилин одразу після заповнення анкети та заявки. Для отримання кредиту необхідно бути повнолітнім, надати інформацію про паспорт, ідентифікаційний код та кредитну карту.

Плюси та мінуси

До переваг інтернет кредитування відносяться:

  • зручність, віддалене оформлення;
  • мінімум необхідних документів та часу;
  • максимальне керування процесом споживачем;
  • не потрібні поручителі, кредитна історія та довідка про доходи.

Недоліками є:

  • відсотки, як правило вищі ніж у традиційному кредиті;
  • невелика максимальна сума кредиту;
  • шахрайські організації;
  • відсутність гарантій конфіденційності.

На що слід звернути увагу

При виборі кредитора в інтернеті необхідно перевірити інформацію про нього та дізнатись – послугу пропонує справжній банк, чи сумнівна фінансова установа. Рекомендується уважно прочитати свої права та обов’язки на сайті онлайн-банку, якщо вони там прописані. Також продивитись умови кредитування, погашення боргу та штрафні санкції, щоб бути впевненим у правильності своїх дій.

Довіряти чи ні

Склалась думка. що онлайн-кредитами займаються лише нелегальні організації, які обманюють своїх позичальників. Це неправда, інтернет-кредитуванням займаються комерційні банки та деякі макрофінансові організації.

Тому, звернувши увагу на переваги та недоліки кредиту онлайн, ретельно вивчивши всі умови, можна обрати для себе такий варіант отримання грошей.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 12 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire