Офіційне виготовлення номерних знаків

Компанія ГосДубликат пропонує офіційне виготовлення номерних знаків, виготовлення дублікатів реєстраційних номерів для вашого автомобіля за максимально короткий термін. Компанія є офіційними виробниками номерних знаків по всій Україні, виробляють згідно всіх державних стандартів України за найновішим європейськими технологіями, використовуючи найякісніші матеріали.

При втраті, крадіжки або пошкодження номерного знака вашого транспортного засобу в слідстві ДТП, або коли ваші держ номера автомобіля зазнали корозії і постаріли – задумайтеся про виготовлення нових автомобільних автономерів і звертайтеся в  компанію ГосДубликат.

Крім виготовлення автомобільних номерів на автомобіль вони виготовляють будь-які типи номерних знаків для вантажних автомобілів, автомобільних причепів і напівпричепів, мотоциклів, автобусів, спецтехніки і навіть тимчасових номерів – транзитів. Також виготоляють нестандартні, квадратної форми – американські номери.

Крім виготовлення реєстраційних номерних знаків, вони пропонують виготовлення сувенірної продукції – сувенірних номерів, які прекрасно прикрасять ваш автомобіль на весіллі, виставці, авто-шоу. Для любителів красивих номерів – компанія запропонує допомогу в швидкому оформленні та виготовленні іменних номерних знаків.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 13 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire