Однокласники Порошенко розказали про його шкільне прізвисько

26 вересня Президент України Петро Порошенко відсвяткує ювілей – 50-річчя. Напередодні такої події журналісти української газети “Весті” поспілкувались з однокласниками Петра Олексійовича і ті розказали яким він був у шкільні роки.

Так одна з колишніх однокласниць повідомила, що в школі до Порошенка причепилось прізвисько П’єро. Лариса Лихандритова, яка вчилась з теперішнім керівником країни, розказала, що він в спілкуванні надавав перевагу не хлопчикам, а дівчаткам.

“Він був доволі спокійним хлопчиком, неодноразово однокласники хотіли втягнути його в різноманітні свої дитячі угрупування. Але він на це не піддавався та на перервах часто просто сидів з дівчинкою Танею, яка йому дуже подобалась. А взагалі Порошенко був єдиним хлопчиком на цілий 1-Б клас, який взагалі спілкувався з дівчатами”, – розповіла Лариса.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

За її словами особливий потяг у майбутнього президента був до французької, це відмічав також вчитель, тому звертався до талановитого учня як це прийнято у Франції – П’єр Порошенко.

“А під час одного з новорічних свят він приймав участь у виставі, де грав того самого П’єро, костюм для цієї ролі для маленького Петрика пошила мама. Після цієї вистави до нього це прізвисько просто приклеїлось”, – поділилась спогадами однокласниця.

Людмила Єременко, яка теж вчилась разом з Петром Олексійовичем, згадує, як одного разу з ним посварилась. “Зараз не пригадую причину сварки, звісно це було щось не дуже суттєве, він образився та йшов окремо від нас. Це було зимою, у нього на голові була шапка-вушанка, одне вухо в якої піднялось до верху, а інше – вниз. Зовні це було дуже схоже на відомого мультиплікаційного героя листоношу Пєчкіна…”.

Популярне

Метки: , , , ,

Опубліковано на Sep 26 2015. Поданий під Події, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire