Нові треки Diana Mess присвячує річниці завершення мирного Майдану

Вже два сингли юної запорізької співачки Diana Mess доступні для скачування на iTunes. Нові сингли талановитої співачки були першими записані в рамках проекту VSE.SVIT.

Перші опубліковані роботи присвячені рідній людині і рідній країні. “Іноді один акорд вартує тисяч сліз, іноді один пісня коштує найважчіх пережитих днів. Не хочеться зайвих слів, хочеться більше змісту, сповненого ніжного безгоміння та безкінечною любов’ю Слухаємо Всесвіт та знаємо, що світло – наколо нас самих” – саме так описала співачка новий проект VSE.SVIT.

Сінг World Support Ukraine написав Андрій Лобода (фротмен Speedway, Хорта). Нагадаємо, Андрій, автор неофіційного гімну Запоріжжя помер минулої зими і був продюсером молодої співачки. Трек Monsoon був написаний Діаною в пам’ять про Андрія.

Свої перші треки проект VSE.SVIT присвятив двом датам: 29 листопада – річниці завершення мирного Майдану і 1 грудня – річниці протистояння на головній площі країни. Зараз Діана живе в Лондоні, де навчається на факультеті журналістики, але не забуває про свою батьківщину, культуру і розвиває свої музичні таланти. Навіть на відстані Діана намагається допомогти своїй країні.

Нещодавно разом з “Ukraine Aid” пройшла благодійна виставка моїх фоторобіт. Гроші з неї підуть на забезпечення військового госпіталю у Києві. Ми сподіваємося, що скоро зберемо кошти на необхідне обладнання для госпіталю, щоб рятувати наших хлопців, – розповідає Діана. Пропонуємо запорожцям і всім українцям підтримати свою землячку, яка перебуваючи в чужій країні, не покидає думками України. Сподіваємося, що Діану чекає велике майбутні та реалізація свого творчого потенціалу.

Поділитися:

Метки:

Опубліковано на Dec 2 2015. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire