“Немає сил терпіти” – доведений до відчаю, батько вбив свого сина

“Немає сил терпіти” – доведений до відчаю, батько вбив свого сина.

Гучна трагедія сталась в невеликому містечку Токмак Запорізької області 3 грудня 2016 року. Літній житель міста був змушений взятися за ніж, не винісши більше побоїв свого сина.

41-річний син чоловіка на момент трагедії ніде не працював, а гроші вимагав від своїх батьків-пенсіонерів. Кожен випадок відмови з боку його 74-річного батька закінчувався побиттям. Син, не шкодуючи виростив його батька, силою забирав гроші.

У день вбивства все повторилося. П’яний чоловік без пояснення причин накинувся на пенсіонера, починаючи бити і вимагати гроші на чергову пляшку алкоголю.

Не витримавши чергового застосування сили з боку сина, пенсіонер схопив ніж і завдав точного удару. Не думаючи, що чоловік вже помер, батько сімейства завдав ще кілька ударів ножем.

Через кілька хвилин він зауважив, що син не подає ознак життя і за допомогою сусідки викликав «швидку» і поліцію. Після перевірки поліцейськими пенсіонера, з’ясувалося, що чоловік вже неодноразово викликав поліцейських, через насильства з боку сина. Але всякий раз по приїзду поліції, пенсіонер шкодував недолугого хлопця і знімав з нього всі звинувачення.

Жахлива подія не залишила байдужими ні місцевих жителів, ні під’їхали поліцейських.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 7 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire