Недоторканність депутатів – скасовано

На сайті Центральної виборчої комісії оприлюднилися результати голосування Всеукраїнського референдуму, який відбувся 16. 04 2000 році. 81,15% українців прийняли участь в голосуванні. Було внесено 4-и питання про зміни у конституції, а саме:

1. До статті 90 «Президент України може також достроково припинити повноваження Верховної Ради України, якщо Верховна Рада України протягом одного місяця не змогла сформувати постійно діючу парламентську більшість. Проголосувало за 85% виборців.
2. До статті 80 про зняття депутатської недоторканності народних депутатів України, проголосувало за 89% виборців.
3. До статті 76 про зменшенням загальної кількості народних депутатів України з 450 до 300. Проголосувало за 90% виборців.
4. “Чи підтримуєте ви необхідність формування двопалатного парламенту в Україні, одна з палат якого представляла б інтереси регіонів України і сприяла б їх реалізації, та внесення відповідних змін до Конституції України і виборчого законодавства?”, проголосувало за 82% виборців.

Українцями було схвалено рішення про внесення змін до Конституції України  15 років тому.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Jul 16 2015. Поданий під Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire