Найдорогоцінніші окуляри Ray Ban

Дорогоцінні метали, особливо золото, завжди розбурхували розуми людей. Жовтий блиск золота відразу викликає асоціацію з владою, престижем, тому, напевно, володіє особливим магнетизмом. І якщо золоті злитки викликають захоплення хіба що у любителів наживи, то витончені вироби з цього металу, безсумнівно, можна зараховувати до предметів мистецтва.

Оправа – із золота, лінзи – з кришталю

Із золота сьогодні роблять не тільки звичні прикраси та предмети декору, але і застосовують його в досить несподіваних сферах, наприклад, при виготовленні контактних лінз або бюстгальтерів. Тому зовсім не дивно, що воно «пробралася» і в цеху, де виробляють сонцезахисні окуляри. У різний час провідні компанії, що виробляють сонцезахисні аксесуари, здивували світ золотими окулярами, і Luxottika, власник бренду Ray Ban, звичайно ж, не залишилася осторонь від цієї тенденції.

Для «втілення в золоті» фірма вибрала свою легендарну модель – «авіатори», що цілком зрозуміло: з усіх рейбенов ці окуляри мають найтоншу оправу, тому навіть в золоті вони вийшли досить легкими і комфортними в шкарпетці. Ніяких інших надмірностей, крім матеріалу, модель не мала: оправу зробили лаконічною, без додаткових перемичок та інших деталей, дужки забезпечили прозорими заушнікамі. Лінзи з вигляду теж були простенькі: темно-сірі, вигідно відтіняють золото. Схожі використовуються в багатьох моделях, представлених на сайті http://www.sun-shop.com.ua/.  Але насправді для них теж був використаний матеріал еліт-класу – кришталь з поляризацією.

Шикарну новинку представили у вересні 2013 року. У продажу вона побула тільки кілька місяців, оскільки лінійка була лімітованою – всього було виготовлено 1 200 примірників. Вартість кожної пари, як ви вже здогадалися, була немаленькою – за різними даними, від 2800 до 3200 євро. Чи придбав золоті «авіатори» хтось із знаменитостей, фірма замовчує.

Золоті Рейбен, доступні кожному

Швидше за все, поява рейбенов із золота було лише цікавим піар-ходом, адже в основному бренд орієнтується на випуск практичних і доступних аксесуарів. Навіть багаті зірки воліють носити прості авіатори з ефектом позолоти, наприклад, ray ban aviator 3025. Виглядають такі окуляри не менш презентабельно, ніж їх побратими з лімітованої золотої серії, а коштують в рази дешевше. Так що дозволити собі побути «золотим хлопчиком / дівчинкою» може кожен.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 28 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire