На Волині з пострілами міліція затримала близько 200 копачів бурштину

В понеділок, 28 вересня, правоохоронці Волинської області в лісовому масиві Маневицького району оточили біля 2000 людей, які на цій території займались незаконним видобутком бурштину. Про це у вівторок повідомила пресс-служба Міністерства Внутрішніх Справ України.

Правоохоронці повідомляють, що копачі почали чинити спротив, тому силовики були вимушені застосувати зброю та зробити попереджувальні постріли в гору. На щастя обійшлось без постраждалих з однієї і з іншої сторони.

На сьогоднішній день триває операція, станом на вівторок правоохоронці затримали 193 особи в рамках кримінального провадження, яке було відкрито по статті 240, частина 2 Кримінального кодексу України (Порушення правил охорони та використання надр). З числа затриманих 113 були опитані в якості свідків.

Як повідомляють в органах МВС, серед двох тисяч осіб, які прибули на місце незаконного видобутку бурштину в лісах Волині, практично всі являються мешканцями Рівненської області.

Під час перевірок машин по місцю проведення операції правоохоронці вилучили 0,2 г амфетамінів та 0,5 г коноплі. Крім цього в одній із машин було вилучено 500 лопат, безпосередньо у осіб, які вели незаконний видобуток бурштину, вилучили 4 кілограми сонячного каменю. На сьогоднішній день на чорному ринку така кількість бурштину може коштувати 250 тисяч гривень.

В МВС повідомляють, що на разі тривають заходи, які направлені на припинення фактів незаконного видобутку бурштину. З цією метою додатково обладнано три блокпости, на яких встановлено подвійну лінію захисту.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Sep 30 2015. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire