Москітна сітка на вікна

З настанням теплої пори року виникає необхідність встановити москітні сітки на всі віконні конструкції, які є у вас в будинку. Ці вироби є надійним захистом від пилу, комах, тополиного пуху. Встановлюють сітки на вікна. А якщо встановити москітну сітку ще й на лоджії, ви зможете влітку проводити час з комфортом. Москітні сітки створені спеціально для того, щоб захищати приміщення від попадання комах, а так само забезпечують циркуляцію повітря. Вироби, які призначені для вікон-ПВХ, розроблялися із застосуванням найсучасніших технологій. Ці вироби досить ефективні і, в той же час, досить прості в експлуатації і купити москітну сітку в наш час дуже просто. Найголовніша перевага москітних сіток – відмінна світлопроходимість, а так само стійкість до зміни температури повітря, адже для їх виготовлення використовують матеріали, які стійкі до впливу навколишнього середовища.

Ці сітки необхідно встановлювати на зовнішню сторону вікна. Для цієї мети передбачені спеціальні кишеньки, які заздалегідь прикручуються до рами. Для цього необхідно вставити ідель в верхні кишеньки і опустити в низ, притиснувши до рами.

Москітна сітка на петлях

Для монтажу цих сіток використовується принцип дверної стулки. З одного боку сітки кріпляться петлі, а з іншого засувка, яка необхідна для того, щоб закріпити сітку на вікні. Сітка розташовується зовні вікна.

Москітна сітка анвіс

Для монтажу цих сіток не потрібно додаткових зусиль, адже їх досить просто вставити в віконний проріз і зафіксувати за допомогою ексцентриків (спеціальних кріплень).

Дверна москітна сітка

Ці вироби схожі з віконними сітками, але для їх виготовлення використовують більш міцний алюмінієвий профіль. Цю сітку монтують із зворотного боку відкривання.

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ 

Це виріб являє собою алюмінієву рамку, яка в кутах з’єднується за допомогою пластикових куточків, а полотно, яке в ній натягнуто, тримається в рамці завдяки спеціальному ущільнювачу шнуру.

Під ущільнювачем шнуром встановлені спеціальні пластикові ручки, які необхідні для того, щоб знімати і встановлювати москітну сітку.

Для виготовлення рамок використовують спеціальний екструдований алюмінієвий профіль, який покривают порошковою фарбою. Це покриття не піддається корозії, а так само стійке до перепадів температур, а також різноманітних хімічних впливів. Я

МАТЕРІАЛ ВИГОТОВЛЕННЯ

Для виготовлення сітки використовують матеріал, який називається фібергласс. Він є досить міцним полімерним метаріалом, який характеризується високою стійкістю до впливів атмосферних явищ. Колір і розмір осередку підбирають таким чином, що москітні сітки, будучи перешкодою для комах, була здатна зберігати всі переваги відкритого вікна. Полотно сітки має сірий колір. спочатку сітка була білого кольору, але з часом виробники відмовилися від такого зовнішнього вигляду, адже під впливом пилу виріб швидко забруднювався. Не дивлячись на те, що сітка має сірий колір, на вікні вона стає практично непомітною. Пропалити сітку не зможе падаюча сигарета. Але, сітки за своїми якісними характеристиками можуть відрізнятися. Якщо сітка неякісна, то вона не буде прозорою і буде більш схильна до розривів, для неї характерна наявність різкого запаху. Якщо виріб якісний, то вона буде мати саме чотири нитки по краю рулону: синю, жовту і дві подвійні сірі.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 14 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire