Меморіал жертвам Голодомору в Україні встановили у Вашингтоні

7 листопада планується урочисте відкриття меморіалу в столиці США, саме в цей осінній день на Україні згадують всіх жертв штучного голодомору 1932-1933 років.
У Вашингтоні закінчили встановлення меморіалу . На ньому зображені колоски пшениці разом з надписом «Голодомор 1932-1933». Через сталінський тоталітарний режим, який був спланований і призвів до штучного голоду на українській землі, тому цей меморіал встановили саме на пам’ять про невинні жертви, яких було мільйони.
Американський архітектор Лариса Курилас є автором цього проекту, яка є українського походження. Коли була церемонія присвячена встановленню монумента були присутні: автор, посол України у США В. Чалий та голова Американського комітету за визнання Голодомору геноцидом М. Савків.

Поділитися:

Метки: , , , , , , , , , , , ,

Опубліковано на Aug 5 2015. Поданий під Cвіт, Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire