Лікування в Німеччині

За оцінками експертів в 2015 р ціни на лікування, діагностику та реабілітацію в Німеччині приблизно зрівнялися з цінами на лікування в провідних українських  клініках, що зробило лікування в Німеччині ще більш привабливим для українців.

Вартість лікування в Німеччині (операція) варіюється приблизно від 1000 до 45 000 EUR, яка залежить від складності самої операції і її життєвої необхідності.

На сьогоднішній день серйозна операція в Німеччині порівнянна з вартістю хорошого автомобіля і цілком доступна представникам малого та середнього бізнесу, не кажучи вже про співробітників великих компаній. Тому питання, де пройти обстеження або лікування при такому небезпечному захворюванні, як рак, або де провести операцію на серці, більшість людей сьогодні вирішують на користь зарубіжної клініки, де їх шанси на подальше життя за інших рівних умов вище.

Крім медичних витрат на рахунок впливають ще такі чинники:

Питання про те, скільки буде коштувати операція в клініці Німеччини, визначається виходячи з такої інформації про пацієнта:
– Медична інформація про пацієнта (знімки, результати аналізів, діагнози)
– Тип ведучого захворювання пацієнта з приводу якого він звертається
– Супроводжуючі захворювання пацієнта
– Фактори можливого ризику в разі ускладнення
– Вік, вага пацієнта
– Стаціонарне або амбулаторне перебування в клініці
– Комфортність палати
– Перебування супроводжуючої особи з пацієнтом
– Послуги лікування безпосередньо професором або стаціонарним лікарем
– Бажання або необхідність в консультації інших фахівців

Щоб відправиться на лікування до Німеччини необхідно зробити 100% оплату рахунку, який надав вам медичний центр. Після надходження оплати вам потрібно зробити візу,  компанія “Бизнес Визит” допоможе вам в оформленні віза на лікування в Німеччині .

Ціни на лікування в Німеччині регулюються законодавчо. У німецьких клініках існують спеціальні відділи, які займаються калькуляцією лікування. Лікарі відносини до ціноутворення не мають. Тому на вартість лікування в Німеччині впливають тільки об’єктивні фактори. Вам не доведеться проходити безліч обстежень або здавати величезний перелік аналізів. Ви можете бути абсолютно впевнені, що всі призначені вам види діагностики та лікування обумовлені виключно медичною необхідністю.

Остаточна вартість лікування в Німеччині визначається після повного проходження лікування та виписки з клініки. Вартість залежить і від того чи були проведені додаткові лікувальні або діагностичні заходи. Якщо такі обстеження проводились, то сума додаткових витрат може бути не більше 5-10% від загальної вартості.

Поділитися:
Опубліковано на Jul 17 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire