Кирилівка 2019 – що чекати від курорту в новому сезоні

Кирилівка 2019: що змінилося за зиму і яким буде туристичний сезон
Літо обіцяє бути спекотним. І це ми не про погоду – між азовськими і чорноморськими загострилася конкуренція. Ми переглянули новини за зиму, що стосуються Кирилівки, поспілкувалися з місцевими жителями і бізнесменами. А також поговорили з редакцією сайту Азов зп уа, місцевого туристичного порталу, пише про Кирилівку і інші курорти на азовському узбережжі.
Боротьба в пресі
Перше, на що ми звернули увагу, це хвиля фейковий новин про “введення курортного збору”. Інформація не відповідає дійсності. У Кирилівці давно вже збирається туристичний збір, але не з відпочиваючих, а з власників готелів. Складає він близько 5 грн. з осіб на добу і в 2019 році його ніхто не підвищував. Кирилівський сільрада лише розширив список платників, додав в нього підприємців, що займаються “здачею житла” і посередників.
На туристах це ніяк не відіб’ється. Якщо ціни і піднімуться, то тільки через заповнювання баз відпочинку. Чого, швидше за все, в поточному сезоні не відбудеться. Проте, “новини” з заголовками типу “Туристи в Кирилівці заплатять новий податок” з’явилися в багатьох виданнях. Нічим іншим, окрім нечесної конкуренції, пояснити це не виходить.
Підготовка до масштабного фестивалю
А ось це вже справжні новини. Традиційний Kirillovka-fest пройде з 24 травня по 28. Організовує його місцеву сільраду, спільно з обласною владою. Запрошуються творчі колективи з усієї України.
Саме ця подія вважається офіційним відкриттям туристичного сезону. Протягом п’яти днів учасники змагатимуться у п’яти вікових категоріях, починаючи від дітей 6-9 років і закінчуючи професійними артистами. На глядачів чекають виступи вокалістів, артистів оригінального жанру, інструменталістів та навіть циркових клоунів. Буде цікаво. Дізнатися більше про фестиваль можна тут https://www.azov.zp.ua/kirillovka/fest/, сайт щороку висвітлює захід у Кирилівці.
Ще хороші новини
Місцеві чиновники серйозно стурбовані станом інфраструктури. Вони прекрасно знають про ті проблеми, які заважають розвитку туризму. Так, ви здогадалися, ми говоримо про стічні води. В цьому році адміністрації вдалося отримати додаткове фінансування від обласної влади. Тому очікується, що проблему, принаймні частково, вдасться вирішити.
А ще Марина Логінова, перший заступник сільського голови Кирилівки, анонсувала початок робіт з поліпшення вуличного освітлення. Справа правильне і потрібно. Щоб можна було повертатися з нічного клубу в готель освітленими вулицями.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 12 2019. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire