Курси косметологів від студії «Dias»

На сьогоднішній день професія косметолога являється унікальною та досить затребуваною. Косметологи допомагають вирішити комплексні проблеми шкіри. Для того, щоб бути досить кваліфікованим спеціалістом необхідно закінчити курси косметологів. Студія краси «Dias» пропонує усім бажаючим пройти курси косметологів, після закінчення яких, ви дізнаєтеся багато корисної та нової для себе інформації. Завдяки практичним заняттям є можливість навчитися грамотно доглядати за шкірою обличчя та тіла, а також навчитися робити професійно косметологічні процедури, більш детальніше на https://dias.style/shkola/kurs-kosmetologija/.

Професійні курси косметологів у Львові

Після закінчення даних курсів ви отримаєте ліцензований диплом на двох мовах – англійська та українська. До вашої уваги пропонується безкоштовне пробне заняття, а також консультація по різних напрямках. Школа надає матеріали та моделей для пробних занять. Теоретичні заняття завжди підкріплюються практичними. Після навчання можливо проходження безкоштовної практики. Гарантується сприяння в працевлаштуванні. Для зручності слухачів курсів графік навчання буде узгоджуватися індивідуально. Окрім цього на заняттях використовуються матеріали та косметичні засоби власного бренду «DIAS».

Студія краси «Dias» слухачам курсів допоможе більш детальніше дізнатися: про будову шкіри та її функції; про морфологічні особливості шкіри; типи та вікові групи шкіри; як правильно доглядати за шкірою навколо очей, як проводиться масаж обличчя та шиї; які косметичні засоби при тих чи інших проблемах шкіри; як проводиться пілінг; що таке апаратна косметологія; методи обгортання; обов’язки косметолога; що необхідно мати в косметологічному кабінеті; інше.

Програми навчання курсу

  • Корекція губ
  • «Косметологія тіла та обличчя»
  • Контурна пластика
  • «Косметолог-естетист. Дієтологія»
  • Ботулінотерапія верхньої теритини обличчя
  • Експрес курс “Косметологія”
  • Мезотерапія та біоревіталізація.

Кожен представлений курс косметології охоплює багато тем. Першочергово на заняттях розповідається про історію розвитку мистецтва краси, а вже далі починаються заняття із застосуванням сучасних засобів догляду. Після закінчення курсу є можливість працевлаштуватися на роботу в самі престижні салони краси чи медичні центри.

 

Поділитися:
Опубліковано на Aug 10 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire