Куди каталися мер, губернатор і голова облради?

брыль буряк мер губернаторВлада м.Запоріжжя, за останні 6 місяців 2016 року, стали багато роз’їжджати у віддалені відрядження по роботі. Найчастіше в службові роз’їзди відправляли мера Володимира Буряка, губернатора Костянтина Бриля і Григорія Самардака. Звичайно ж, всі поїздки оплачуються коштами з бюджету міста. Загальна сума витрат на їх відрядження склала 118 тисяч гривень.

Куди їздили наші чиновники?

Мер Запоріжжя за останні півроку цілих три рази літав до Києва. У травні і в січні він відвідував конференцію і засідання АМУ (Асоціація міст України). Ще Буряк відвідав з робочими візитами Дніпро, Німеччину і Одесу. Загальна компенсація за всі поїздки склала 25 тисяч гривень.

Відрядження губернатора Запоріжжя К. Бриля були скромнішими, але численними. Грошову компенсацію губернатор отримав в розмірі 4 тисяч гривень, тільки за останні 2 робочих візити до Києва. Також, він вирушав ще 8 разів в столицю на регіональні засідання. І один раз відвідав м Лілль у Франції на матч збірної України.

У глави Запорізької обл. ради Г. Самардака, за 6 місяців, відбулися всього 2 відрядження. Обидві були робочими до Києва. Перший раз глава їздив на «круглий стіл», а другий раз – на Раду регіонів разом з мером. Компенсація за обидві поїздки – 7 тисяч гривень.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 9 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire