Куди відправляють відпочивати запорізьких дітей?

Запорожанка Ольга Щепілова виклала у себе в соцмережі фото умов проживання в оздоровчому дитячому таборі, куди відправили відпочивати запорізьких дітей.

“В кінці червня СДЮШОР з вільної боротьби і дзюдо облетіла чудова новина, про те, що влада області виділила кілька безкоштовних путівок на оздоровлення наших спортсменів, а це діти у віці від 10 до 14 років, які професійно займаються дзюдо, неодноразові чемпіони всеукраїнських і міжнародних змагань.

Діти повинні були відпочити і оздоровитися в дитячому таборі “Факел” м.Бердянськ.

Батькам в кінці липня повідомили, про те, що діти їдуть не в “Факел”, а в табір “Морський”, що в смт Кирилівка.

По приїзду діти, так само як і тренера були неприємно здивовані. Мені відразу ж подзвонив моя дитина і повідомив, що їх поселили в якомусь бараку, зі старими меблями і штукатуркою яка сиплеться їм на голови.

Дочекавшись вихідних і приїхавши в табір, щоб переглянути в яких умовах “відпочиває” і “оздоровлюється” моя дитина, я прийшла в жах.

Територія табору, закинута і недоглянута, випалена сонцем трава. Поруч з футбольним полем “спортивна” майданчик, яка представляє собою три турніка часів СРСР іржаві і з облізлою фарбою. По дорозі до пляжу розташовані душові кабіни, в яких страшно стояти, ні те, що душ дитині приймати. І сторожка, яка носить горду назву “рятувальний пункт”. Поруч з одним з корпусів уважний директор вирішив зробити прибудову, і “шматок” недобудови до якого діти мають прямий доступ (не обгороджений і т.д.) є однією з визначних пам’яток даного “табору”. Корпуси табору є двоповерхові бараки, та саме бараки, подивившись на фото, ви в цьому легко можете переконатися. Біля одного з них каналізаційний люк, який просто прикритий дерев’яним піддоном. Але саме “цікаве” це умови, в яких довелося проживати нашим дітям. Кімнатка розміром 3х6, в яку впихнули ШІСТЬ дитячих ліжок, з іржавою сіткою, матрацами з розлученнями від дитячих випорожнень, раритетними поламаними тумбочками “, – пише запоріжанка.

1 2 3
Поділитися:
Опубліковано на Aug 17 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire