Кращий моніторинг обмінників – exchangersmonitor.com

На сьогоднішній день усю рутинну роботу по аналізу та збору курсів валют, бере на себе Еxchangers Мonitor.com. Саме тут зібрана актуальна інформація про обмінники, яка групується по різним напрямкам. На основі даних формується зведена таблиця. Необхідно відмітити, що на перших стрічках завжди будуть обмінники, які можуть запропонувати найбільш вигідний курс обміну.

Обмін PerfectMoney на Bitcoin

На сайті https://ua.exchangersmonitor.com запропоновані обмінники, на яких є можливість вигідно обміняти PerfectMoney VSD на Bitcoin ВТС. Щоб як найкраще провести обмін, варто звернути увагу на верхню частину таблиці, адже саме там знаходяться обмінники з особливо привабливим курсом. Будьте впевненні, адміністратор моніторингу ретельно перевіряє усі обмінники, тому сам обмін проходить гарантовано прозоро. Дана база містить лише надійні обмінники, які мають гарну репутацію. Для того, щоб обрати для обміну валютні пари, необхідно використовувати бокову панель.

ExchangersMonitor – для постійних користувачів передбачена функція чорний список. Кликніть на обміннику і виберіть потрібне. Сайт запам’ятовує ваші налаштування і зберігає їх на протязі місяця, якщо треба зберігати їх на довше, тоді авторизуйтеся. На сьогодні підтримуються три мовних версії: UA, RU, EN.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 17 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire