Костянтин Єфименко – президент фармацевтичної компанії “Біофарма”

Костянтин Олексійович Єфименко – голова фармацевтичної компанії “Біофарма”, яка працює в Україні вже 120 років. Молодий, енергійний, він продовжує роботу своїх попередників і з кожним днем намагається вдосконалювати своє підприємство, роблячи його найкращим в країні. Це патріот своєї Батьківщини, який своїми справами покращує українську фармацевтичну галузь. Що відомо про керівника цього закладу?

Навчання

Костянтин Єфименко у свої 42 роки вже досяг багато: був і міністром в уряді в 2010-2014 роках і є Президентом хокейного клубу в Білій Церкві та ще й очолює фармацевтичну компанію в Києві.

Народився цей чоловік 26 червня 1975 року у Білій Церкві. 1992-1997 навчався в школі №13 в тому ж місті. Далі вступив до КНу ім Т. Шевченка на факультет економіки, який закінчив з відзнакою.

Політична діяльність

В 2008 році вирішив йти у політику. Протягом цього і наступного року був депутатом від партії Юлії Тимошенко. З березня 2010 по квітень 2014 був на посаді міністра транспорту і зв’язку і першим заступником міністра інфраструктури.

В 2015 році видвигав свою кандидатуру на пост міського голови, але поступився місцем своєму опонентові Геннадію Дикому.

Одружений, виховує трьох дітей:сина і двох доньок.

Громадська позиція

У 2011 році створив благодійний фонд, який підтримує культурні, соціальні, туристичні, всі інші проекти у Білій Церкві. За його підтримки був реконструйований храм св. Георгія. В наступному році Костянтин Олексійович підтримав прагнення містян побудувати Льодову Арену. Тепер діти з хокейної команди можуть тренуватися там.

Єфимов не забув і за інші верстви населення: він заохочує найкращих учнів стипендіями, допомагає людям похилого віку, новонародженним.

В 2017 з його допомогою був осучаснений Сумський центр переливання крові. В цьому ж році компанія “Біофарм” (президентом якої він є) організувала програму підтримки пацієнтам, які страждають від гемофілії.

Підприємницька діяльність

Він почав свою економічну діяльність з аналітичного експерта страхової компанії. Далі був головним бухгалтеорм, заступником голови іншої страхової компанії, головою наглядової ради “Біофарма”, директором Навтогаза, а потім став і президентом компанії.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 19 2018. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire