Копірайтинг для створення сайтів Чернівці

Унікальність тексту для створення сайтів Чернівці – один з основних параметрів, на які звертає увагу копірайтер і веб-майстер. Звичайно чим більше унікальність, тим якіснішим вважають текст. Звичайно, це трохи неправильно, тому що на якість впливають десятки інших параметрів, але без будь-яких сумнівів унікальність є важливим фактором, який дозволяє в тому числі пробитися тексту в топ (попередня стаття як раз була про seo-копірайтинг). Сьогодні ми розглянемо, як підвищити унікальність тексту.

В яких випадках взагалі це може знадобитися? Є таке негласне правило, що цей показник повинен бути від 95%. Якщо менше, то це рерайт. А рерайт вже цінується набагато менше. Перша причина – ви дійсно робили рерайт якогось тексту. Може навіть з одного джерела. Звичайно, в такому випадку можна помітити подібність в текстах при їх порівнянні.

Що можна робити? Якщо це можливо, бути більш самостійним, або відштовхуватися від кількох джерел, а не від одного. Тоді ви зможете щось взяти з одного місця, щось з іншого – вже вийде текст не під копірку. Ідеально, якщо ви вставите що-небудь виключно від себе. Наприклад, поділіться своїми думками з обговорюваного питання.

Також намагайтеся повністю міняти структуру тексту для створення сайтів Чернівці. Наприклад, якщо в джерелі на веб-сайті йде перерахування якихось пунктів, ви можете в своїй статті деякі пункти взагалі не згадувати, додати свої або просто поміняти місцями. Природно, коли це не порушує логічної послідовності.

Друга причина – використання неунікальний фрагментів тексту. Насправді досить часта помилка. Наприклад, ви вирішили використовувати якусь цитату, список або шматок коду (актуально для всіх, хто пише статті з технічною інформацією). Але цей фрагмент буде неунікальним. Навіть якщо він один в тексті, унікальність може постраждати на кілька відсотків, ну а якщо таких фрагментів кілька, то навіть на кілька десятків відсотків.

Наприклад, я одного разу написав повністю унікальну статтю по CSS тіням, але взяв деякі шматки коду з іншого сайту (і то, я їх трохи переписав). У підсумку перевірка показала 74% унікальність. Так що ж робити і як з цим боротися? Найкращий варіант – обертати такі фрагменти тегами noindex. Таким чином, ці шматки не будуть враховуватися пошуковою системою і для нього унікальність буде вище. Ось такий простий спосіб дозволить вам писати унікальні тексти, навіть якщо ви вставляєте в них неунікальні фрагменти.

Третя причина – використання часто вживаних фраз і слів, в результаті чого 80% текстів сильно схожі один на одного. Ця проблема теж вирішується заміною таких слів на синоніми.

Адже в російській мові насправді величезний запас слів і словосполучень, але при написанні текстів ми зазвичай використовуємо лише дуже малий відсоток особливо запам’яталися нам слів і виразів. Тому якщо ви хочете підняти унікальність своїх текстів: більше практика, розвивайте словниковий запас, придумайте для себе вправи, які будуть поповнювати цей самий запас.

Після написання будь-якої статті обов’язково перевіряйте її на унікальність і виправляйте ті місця, які програма підсвітить як неунікальні. Звичайно, все такі місця виправляти необов’язково, та й навряд чи вийде. Але самі “заїжджені” і сталі вирази потрібно замінити.

Вашим хорошим помічником буде який-небудь онлайн сервіс, який вміє підбирати синоніми до різних словами, адже в голові все не вмістити.

Нарешті, потрібно сказати ще про один важливий момент – на підсумковий результат впливають параметри самої перевірки, через який сервіс або програму ви перевіряєте контент.

Наприклад, в одному місці вам може показати 100% унікальності, тоді як через перевірку в іншій програмі – всього 80%. Чому взагалі може утворюватися така різниця? Справа вся в тому, що програми перевіряють по-різному.

Одним з ключових параметрів є число слів в Шингл, а також швидкість перевірки (швидко, довго). Шингл – це окремий шматок тексту, що складається з декількох слів. Стандартом є 3 слова в Шингл – це досить сувора перевірка. Якщо програма знаходить такі ж фрагменти на інших сайтах, шингл позначається як неунікальний.

Природно, чим більше слів в Шингл, тим простіше на виході отримати високу унікальність тексту. Але якщо ми говоримо про якісну перевірку, в такому фрагменті має бути 3-4 слова.

В онлайн сервісі ви, швидше за все, не зможете виставити самостійно настройки для перевірки. Тому якщо вам потрібно часто перевіряти різні тексти, найкраще скачати спеціальну програму на комп’ютер. Наприклад, Advego Plagiatus або Etxt. Також є платні онлайн сервіси, які можуть з особливою скрупульозністю проаналізувати текст. Але вам, напевно, підійде саме програма.

підсумок

Підсумок в сьогоднішній статті буде об’ємним, тому що по темі підняття унікальності можна говорити багато. Давайте ще раз нагадаємо собі, що потрібно робити.

Якщо ви вирішили робити рерайт якого тексту, що не відштовхуйтесь від одного джерела. Беріть різні думки з різних місць, перефразовуйте їх, додайте щось своє. Копірайтер повинен вміти швидко приймати рішення, які стосуються написання тексту.

Ніколи, ніколи не переписуйте пропозиції з джерела, замінюючи слова синонімами. Підсумковий варіант буде дуже сильно схожий на исходник. Міняйте повністю структуру статті, перевертайте пропозиції, і, звичайно ж, додавайте своє.

Третя порада у попередньому реченні є найважливішим, тому що якщо ви зовсім не додаєте нічого з особистого досвіду, виходить не дуже цікавий текст. Звичайно, у багатьох випадках додавання від себе є просто недоречним (тексти на технічні, медичні теми і т.д.). Відразу скажу, що зробити якісний рерайт в подібних тематиках дуже важко. Більш правильно буде братися за написання подібних статей лише в тому випадку, якщо ви дійсно є фахівцем в області.

Наприклад, якщо ви лікар – писати на медичну тему. Лише в цьому випадку текст може вийти дійсно унікальним. Хороші письменницькі навички + вільне володіння темою створюють найякісніші тексти. Це зрозуміло. А ще фахівцеві не потрібні вихідні тексти – вся інформація міститься у нього в голові, інші джерела використовуються вкрай мало.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 21 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire