Кому придасться термосумка і як її правильно вибрати?

Як відомо, термосумка (термоконтейнер) зберігає температуру свого вмісту – як високу, так і низьку. Вважаєте, що це даремний аксесуар? Тоді ви або ніколи ним не користувалися, або використовували неякісну продукцію. Скориставшись продукцією від інтернет магазину Кемпинг, ви змінете свою думку.

Коли температура має значення?

Отже, почнемо з того, в яких ситуаціях може виявитися корисна термосумка. Найочевиднішим прикладом можна назвати збереження низької температури прохолодних напоїв під час пікніка або на пляжі. В цілому ж жоден шанувальник активного відпочинку не відмовиться від хорошого термоконтейнера.

Втім, молоді батьки також сповна зможуть оцінити функціональність цього аксесуара. Під час довгої поїздки в ньому можна розмістити контейнери або пляшечки з їжею або напоями для свого малюка. До того ж, під час літньої спеки термоконтейнер буде просто необхідний для транспортування швидкопсувних і заморожених продуктів – молока, м’яса, напівфабрикатів, морозива і багатьох інших.

Зрештою, повноцінне виконання деяких професійних обов’язків неможливе без використання термосумки. Наприклад, транспортування деяких медичних препаратів і практично всіх вакцин, неможлива без постійної низької температури. У той же час доставка піци або гарячих обідів вимагає наявності термоконтейнера для того, щоб страви не встигли охолонути.

Вибір підходящої термосумки

При покупці цього аксесуара слід звертати увагу на ряд його властивостей, які дозволять вибрати найбільш підходящий і комфортний варіант конкретно для вас, тут ви можете обрати термосумку для себе http://camping.com.ua/catalog/termoprodukciya.html.

Обсяг і вага

Обсяг термоконтейнера або сумки повинен в точності відповідати передбачуваному вмісту, адже чим щільніше воно буде укладено всередині, тим довше збережеться потрібна температура.

Обсяг більшості побутових термосумок коливається від 500 мл до 50 л, хоча можна знайти термоконтейнери об’ємом до 150 л. Природно, чим більший аксесуар, тим він важчий, тому при виборі слід відразу вирішити, що саме буде його вмістом.

Матеріал виготовлення

Побутові термосумки зазвичай виготовляються з нейлону (зовнішня частина) і світлоповертального полівінілхлориду (внутрішня частина), які розділені шаром термоізоляційного матеріалу. Якщо внутрішній матеріал не схожий на амальгаму, то він буде гірше утримувати тепло або холод.

Термоконтейнери виготовляються з пластика, шари якого розділені пінополіуретановим прошарком.

Кількість і розташування акумуляторів холоду

Термосумка без акумулятора холоду може зберігати температуру протягом 2-3 годин за рахунок власних теплоізолюючих властивостей. Для короткого пікніка цього достатньо, а для транспортування ліків – ні.

Оптимальним варіантом є наявність 4-5 акумуляторів холоду, розташованих під кришкою і в стінках виробу, що дозволяє підтримувати низьку температуру до 24 годин. Зрозуміло, це значно впливає як на масу термоконтейнера або сумки, так і на вартість аксесуара.

У виборі термосумки немає нічого складного – необхідно просто відразу вирішити, що і як довго ви маєте намір в ній переносити. Так ви зможете правильно вибрати цей практичний аксесуар і користуватися ним із задоволенням!

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 16 2015. Поданий під Прес-реліз, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire