Комплексне обстеження для жінок

Тим, хто уважно ставиться до свого здоров’я, медичний центр «АЦМД-МЕДОКС» пропонує програми комплексного профілактичного обстеження. Такі програми необхідні для своєчасного виявлення збоїв і порушень, і дозволяють коригувати стан організму на ранній стадії відхилень від норми.

Програми розроблені фахівцями  центру для різних категорій пацієнтів – як для здорових людей, так і для пацієнтів, які страждають хронічними захворюваннями. Дослідження, що входять в кожну програму дають максимум інформації, проводяться в найкоротший термін і не вимагають великих витрат. У Програмах максимально використовуються можливості центру, методи лікування та профілактики для збереження здоров’я пацієнтів незалежно від віку і статі.

Учасників програми супроводжує кваліфікований лікар-терапевт, який дає висновок і рекомендації за результатами обстежень або призначає необхідне лікування з урахуванням виявлених проблем.

Для учасників передбачені пакети процедур. які дозволяють економити, на всі необхідні дослідження в рамках програм. Крім того учасники програми можуть отримати дисконтну карту медичного центру, яка надає 5% або 7% знижку на послуги медичного центру.

Програми для жінок

Програми комплексное обследование для женщин до 40 лет,  дозволяють виявити порушення в організмі, що виникають у зв’язку з віковими змінами, а також визначити наявність патологічних і запальних процесів на ранньому етапі. Своєчасна діагностика дає можливість звернути увагу на наявні проблеми та запобігти розвитку захворювань, а так само почати коректну терапію.

Поділитися:
Опубліковано на Feb 24 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire