Ігровий автомат Unicorn Magic

Грати безкоштовно на ігровому автоматі Магія єдинорога неодмінно сподобається всім, хто вірить в диво – без регистрации бесплатно Unicorn Magic. Цей гамінатор оформлений в казковому стилі, а на його колесах зустрічаються міфічні персонажі, включаючи, звичайно ж, єдинорога.

Що стосується механіки, то відіслати має традиційне для гамінаторов виконання: у нього 5 барабанів і 9 ліній. Величину ставки можна змінювати від 1 монети до ста. Також є автоматична гра і можливість подвоєння виграшу (шанс перемоги 50/50).

Бажаючим обертати барабани не треба шукати, де скачати слот автомат Unicorn Magic, оскільки здійснювати спини можна онлайн без реєстрації та смс. Спробуйте – і ви відзначите, що такий варіант гри набагато зручніше, оскільки доступ до улюбленого гамінатору буде з будь-якого пристрою, навіть з мобільного або планшета.

Символи і всі тонкощі ігрового автомата Єдиноріг

ігровий автомат Єдиноріг грати онлайнСоставляются безкоштовно онлайн на ігровому автоматі Unicorn Magic ланцюжка з таких картинок:

Дев’ятка. Треба від 2 до 5. Найвищий множник дорівнює ста.
Десятка, валет, дама. Потрібно зібрати від 3 до 5. За повний комплект можна отримати не більше ста ставок.
Король, туз. В кількості 3 штук карти повернуть на рахунок 10 бетов, а за повний набір заплатять 125.
Гноми, мухомори. Ланцюжок складається з 3, 4 або 5 картинок з максимальним множником 250.
Замок. Виплата за комбінацію з 3, 4 і 5 символів буде проведена з коефіцієнтом 20, 100 і 400.
Грифон, принцеса. Найцінніші з звичайних картинок, яких треба зібрати від 2 до 5. Найвищий множник дорівнює 750.
Крім цих зображень на колесах гамінатора Magic Unicorn зустрічаються спеціальні знаки:

Єдиноріг. Це дикий символ, який використовується для підстановки. Ланцюжки з його участю оплачуються за подвійним тарифом. Для виплати потрібно зібрати від 2 до 5 єдинорогів. Максимальний набір з п’яти Вайлд поверне на рахунок 9000 ставок.
Чарівний ліс. Це символ розкиду, для якого правило активної лінії не діє. Виплати з множниками від 18 до 4500 виробляються за 2 – 5 картинок. А за 3 – 5 Скаттер буде ще один бонус – 15 фріспінов, під час яких будь-який виграш потроїться.
Ігровий автомат Єдиноріг може подарувати і більше вільних обертань. Наприклад, якщо під час фріспінов на екрані ще раз з’являться три Скаттер, ви отримаєте додаткові прокрутки. Таким чином, безкоштовно здійснювати спини з найвигіднішими множителями можна дуже довго.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 4 2016. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire