FAQ по експлуатації мінімийок Karcher

Відповіді на поширені питання з експлуатації мінімийки Karcher.

1. Чи можуть мінімийки високого тиску забирати рідину з бака?

Практично кожна модель може самостійно закачувати воду з будь-якої ємності, не втрачаючи продуктивність. Якщо ємність розташована на одному рівні з агрегатом, потрібно заповнити водою шланг, інакше пристрій працювати не буде.

2. Що являє собою вбудований фільтр для тонкого очищення? Додаткова фільтрація крім нього необхідна?

Вбудованим фільтром тонкого очищення, який розташований всередині вхідного патрубка, обладнані всі мінімийки високого тиску. Цей фільтр затримує тільки невеликі частинки бруду, якщо їх пропускає головний фільтр тонкого очищення, який випускається в спеціальному корпусі і володіє великою пропускною здатністю. Його докупають окремо, він особливо необхідний у тому випадку, якщо забір рідини здійснюється з ємності, де вода може застоюватися.

3. Якщо буде припинена подача води, чим це загрожує агрегату?

Категорично, мінімийки високого тиску не повинні працювати без води. Спочатку необхідно витіснити повітря з помпи, потім постійно контролювати те, щоб водний потік не припинявся, робота «в суху» призводить до несправності насоса.

4. Яку температуру води використовують ці апарати?

Стійкість до температури висока, максимальна становить 40 – 60 градусів Цельсія, найнижча не обмовляється.

5. Скільки прослужить модель класу К2?

Термін експлуатації мінімийки високого тиску залежить в основному від правильної експлуатації. Зазвичай це 5-7 років, проте якщо їм миють автомобіль, то при такому навантаженні термін служби значно скоротиться.

6. Під час миття автомобіля як правильно нанести піну?

Зазвичай вистачає 300 – 350 мл безконтактної миючої хімії, щоб за допомогою мінімийки високого тиску помити автомобіль. Піну краще наносити послідовно знизу вгору від одного краю автомашини до іншого. Потім почекати від 3 до 5 хв, після цього віяловою насадкою і режимом максимального тиску змити теж знизу вгору. При цьому піна стікає і забезпечує максимально ретельну чистку. Оптимальна відстань від поверхні автомобіля до сопла струменевої насадки 30 – 40 см. Якщо правильно вибрати фірмові миючі речовини Karcher і суворо дотримуватися запропонованої виробником методикою на поверхні авто не залишається ні роводів, ні плівки.

Інтернет-магазин обладнанная Karcher з радістю відповість на всі ваші запитання, якщо вони у вас виникли після перегляду цих відповідей на розповсюджені запитання. Звернутися до нас можна за телефонами, які вказані на сайті або ж написати на електронну адресу.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 30 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire