Фанати скандують. Вчора в Запоріжжі відбувся матч з гандболу

Грали команди «ZTR» і «Мотор». Можливо, ця подія пройшла б з меншим ажіотажем, якби не фани ФК «Металург».
Вболівальники запорізького «Металурга» не залишають надій відродити клуб. Цього разу фанати вирішили прямо оголосити, кого вважають винним у смерті улюбленої команди.

Майже на всю довжину балкона ними було розгорнуто банер, на якому великими літерами було написано «Богуслаєв вбивця ФК Металург». На початку другого тайму вболівальники скандували цю ж фразу. Адміністрація намагалася зняти банер, але зробити цього не змогла – не допомогли, ні вмовляння, ні сила.

Примітно, що сам В’ячеслав Богуслаєв на матчі не був присутній, хоча з усього було видно, що спочатку збирався – так на матчі була присутня його особиста охорона, яка разом з поліцією з’явилася в спорткомплексі за дві години до заходу і тримала для нього місце на стоянці аж до закінчення першого тайму.

Команда «Мотор» належить В’ячеславу Богуслаєву, як і телеканал «Алекс», тому його звинувачують в лобіюванні інтересів своєї команди і причетності до закриття ФК «Металург».

Поділитися:

Метки:

Опубліковано на Feb 15 2016. Поданий під Запоріжжя, Спорт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire