Екс-прокурор Запорізької області судиться

Стаття не відповідає темі?

Екс-прокурор Запорізької області має намір домогтися визнання рішення Генпрокуратури про його звільнення незаконними. 30 квітня в окружному суді Києва відбудеться перше судове засідання за позовами Олександра Шацького.

Екс-прокурор подав одночасно три позови, в яких вимагає визнати незаконними своє відсторонення від посади на період службового розслідування, звільнення і обмеження доступу до секретних документів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Як нагадує zanoza, Олександра Шацького звільнили в зв’язку з витоком секретної інформації, через яку всім працівникам запорізької прокуратури закрили тимчасово доступ, а також з-за низьких показників роботи прокуратури.

Сам колишній глава прокуратури Запорізької області впевнений, що його звільнення – політичне замовлення з боку опонента у вигляді губернатора Бриля

Популярне

Опубліковано на Nov 28 2016. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire