Двері як вибрати і які бувають

Здавалося б, ще якихось п’ятдесят років тому всі стандартні міжкімнатні двері в квартирах обмежувалися двома варіантами – просто гладкі дерев’яні двері та просто гладкі двері зі склом. В основному ці двері фарбувалися фарбою, і не один раз в процесі експлуатації. Потім, двадцять-тридцять років тому, в новобудовах стали встановлювати міжкімнатні двері з ДВП, покриті найдешевшою плівкою, що імітує натуральне дерево. І знайти гідну заміну цих дверей тоді було зовсім не просто. Чого не скажеш про сучасний ринок міжкімнатних дверей. Він рясніє розмаїттям. Двері розрізняються за відтінками, конструкцією дверного полотна, способам відкривання, варіантів обробки, дизайну. Отже, які бувають двері ви можете дізнатись за посиланням http://triodveri.com/catalog/location/razdvizhnye.

Покупцям в основному знайомий такий поділ дверей:

1. Паперові стільники – стільникове наповнення дверей. Це стандартне наповнення, де папір формується як бджолині стільники. Стільникове наповнення легке і дешеве. Такі двері менш стійкі, тому встановлюються там, де не будуть схильні до випробувань.
2. Перфорована ДСП – полегшене наповнення двері набагато міцніше, масивніше і важче. Забезпечує кращу ізоляцію від звуку і мають досить великий термін експлуатації.
3. Повне заповнення ДСП – дорогий варіант для спеціальних дверей. Мають перевагу стійкості від ударів.

Вибір дверей по поверхні – які бувають поверхні біля дверей

Також як і з наповненням, при виборі міжкімнатних дверей ми повинні мати уявлення, що їм може загрожувати. Зазвичай обробка поверхні міжкімнатних дверей відрізняється своєю товщиною – від 0,1 мм (плівка) – 0,4 ламінат і шпоновие товщиною 0,7 мм.

1. Плівка – найдешевший варіант обробки міжкімнатних дверей, використовується для стандартних внутрішніх дверей для інтер’єру без підвищеної загрози від оточення.
2. Ламінат – для домашнього інтер’єру використовується ламінат із середнім навантаженням. Ламінат схожий на справжнє дерево, а до того ж протягом довгих років зберігає свій первозданний вигляд (на відміну від дерева, яке втрачає колір через падаюче світло.) Міжкімнатні двері покриті ламінатом довговічні і стійкі від пошкодження тваринами або від іграшок дітей. Крім цього стійкі від чистячих засобів і за ними легко доглядати.
3. Шпони – дорогий варіант обробки виготовлений з дерева. Це тонкий шар дерева. Такі міжкімнатні двері не прості в догляді, схильні до пошкоджень.
4. Масив – двері з дерева і найдорожчий варіант. Масив і шпону створюють відчуття престижу, але з за падаючого на них світла, втрачають свій первозданний колір.

Вибір дверей за типом відкривання

ДверіВибір за таким типом залежить від простору площі.

1. Двері, що обертаються – найбільш використовувана. При монтажі такого типу дверей, слід враховувати простір для неї. Якщо такі двері не обмежуватиме стіна.
2. Розсувні двері – підходять для економії простору, де мало місця.

Праві і ліві двері

Залежно від наявного місця і найбільшою практичності, подумайте про те, в який бік краще відкриватимуться ваші двері. Це може істотно економити жив. площадь.

Поділитися:
Опубліковано на Apr 20 2016. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire