Досягнення харківського ДП «Завод «Електроважмаш»

ДП «Завод «Електроважмаш» на сьогоднішній день розробляє та виробляє широкий ряд продукції: тягове обладнання, турбогенератори для атомних та теплових електростанцій, великі електричні машини, гідрогенератори для гідроелектростанцій. Продукція відповідає міжнародним стандартам МЕК. Також підприємство надає послуги випробувального центру та забезпечує сервісне обслуговування. Продукція підприємства користується великим попитом у багатьох країнах СНД та світу – https://ukurier.gov.ua/uk/articles/konkuruyemo-na-rivnih/.

Українська продукція стала всесвітньо визнаним брендом

Харківське ДП «Завод «Електроважмаш» – виробник різного обладнання, яке є досить популярне на території України і за її межами. Підприємство виробляє продукцію слідуючих категорій:

  • Апаратура управління.
  • Турбогенератори.
  • Генератори постійного струму.
  • Електродвигуни постійного струму.
  • Устаткування тягового типу.
  • Гідрогенератори.

Необхідно зауважити, що обладнання побудовано на високоякісних деталях, тому воно характеризується високою стійкістю до відмов. Окрім цього, підприємство має приватну випробувальну станцію, де вироби проходять стрес-тести. Також потрібно відмітити, що попри економічних та політичних негараздів в країні, на данному підприємтсві працює понад 3000 робітників. Всі вони забезпечені стабільною роботою.

Нинішній директор підприємства Дмитро Костюк впевнено виходить на ринки Казахстана, Узбекистана, Польщі, Америки, Таджикистана, країн Балтії. Його наполегливість та цілеспрямованість дає відмінні результати. Варто зазначити, що продукцію підприємства проєктують з урахуванням вимог замовника. Завод забезпечує сервісне обслуговування, а також надає послуги випробувального центру.

Підприємство відмовилося від кредитів, тому що розвивається за рахунок власних коштів. У своїх інтерв’ю Дмитро Костюк зазначає, що ДП «Завод «Електроважмаш» може працювати більш продуктивніше, але для цього необхідно регулярно отримувати замовлення саме від українських підприємств, наприклад, на випуск обладнання для міського електротранспорту.

Підсумовуючи необхідно зазначити, що такі підприємства потрібно берегти  й допомагати їм!

 

Поділитися:
Опубліковано на Feb 12 2020. Поданий під Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire