Давайте знайомитися: У губернатора з’явився свій “магістр”

Призначено стажист на посаду заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації. Ним стала Олена Кришень, пише tv5.zp.ua.

Новопризначений чиновник має повну вищу освіту за спеціальністю “гірничий інженер-економіст”, “економіст” і “магістр державного управління”.

Працювала на керівних посадах в управлінні економіки Дніпропетровської ОДА, начальником адміністративного управління та начальником відділу внутрішнього аудиту Дніпропетровської ОДА.

У 2015 році чиновниця була призначена начальником Міжрегіонального управління Держслужби України в Дніпропетровській та Запорізькій областях.

Нагадаємо, на минулому тижні під час традиційної наради голови області з керівниками департаментів та управлінь ОДА, Григорій Самардак повідомив про те, що заява про відхід написав заступник губернатора-керівник апарату ОДА Леонід Березинський. За словами губернатора, зараз розглядається питання про його переведення на іншу посаду.

Поділитися:

Метки:

Опубліковано на Oct 23 2015. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарОстанні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire