Цукерберг прагне всіх за 5 років забезпечити інтернетом

Всесвітньо відомий засновник соціальної мережі Facebook вважає, що завдяки можливості вільного доступу до світової мережі мільйони будуть мати здатність вийти з нетрів.

Засновник найбільшої в світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг оголосив про старт компанії, основною метою якої забезпечити кожного громадянина планети Земля доступом до мережі Інтернет. Реалізувати свій задум молодий бізнесмен хоче в найближчі п’ять років.

Під час виступу в Нью-Йорку на Генеральній асамблеї ООН пан Цукерберг заявив, ООН як організація повинна звернути увагу на мережу Інтернет. Він вважає, що з його допомогою можна реалізувати всі плани, які ставить Організація Об’єднаних Націй. Крім цього всесвітня мережа здатна допомоги мільйонам людей вийти зі злиднів, адже з її допомогою люди обмінюються знаннями, створюють нові робочі місця.

За підрахунками Марка Цукерберга якщо країни що розвиваються почнуть у себе розширювати доступ до мережі своїх громадян, то в результаті цього 160 мільйонів людей вийдуть зі злиднів та почнуть заробляти набагато більше грошей. Адже саме завдяки розширенню доступу до мережі Інтернет надало можливість на сьогоднішній день мільйонам дітей отримати освіту, завдяки якій вони змогли отримати роботу та почати заробляти кошти.

Ініціативу засновника Facebook вже розглянули провідні світові бізнесмени та долучились до її реалізації. Так до числа тих хто підтримує ідею Цукерберга приєднався засновник компанії Microsoft Біл Гейтс, а також засновник корпорації Virgin Group Річард Бренсон. Крім цього кампанію підтримують різноманітні публічні та популярні особистості, наприклад, голівудська актриса Шарліз Терон.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Опубліковано на Sep 29 2015. Поданий під Cвіт, Суспільство, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire