Цікаві подробиці про кредити під заставу нерухомості

З кожним днем ​​оформити кредит на велику суму грошей все складніше. Кредитори дуже посилили умови для клієнтів, через це деякі взагалі не можуть отримати позику. Великий кредит можна взяти тільки під заставу, яким можуть виступати авто або нерухомість. Можна оформити кредит під заставу квартири, кімнати, будинки або офісного приміщення. Сьогодні ми розглянемо саме позику під заставу нерухомості. Поспілкувавшись з представником фінансової компанії «Роял Стандарт» (источник), ​​яка є лідером у цій сфері і працює на ринку кредитування з 2009 року, ми можемо дати відповіді на питання по цій темі.

У країнах Європи заставними кредитами вже давно користуються. Якщо дотримуватися ряду правил і уважно підходити до вибору кредитора, ризик зводиться до мінімуму. Кредитують під заставу нерухомості через ризики неповернення грошей і ситуацією на ринку праці, яка на даний момент дуже нестабільна. Кредитодавці хочуть убезпечити себе, за допомогою застави, при видачі великої суми грошей.

У банку ж взяти кредит, навіть під заставу майна, сьогодні майже нереально. Навіть якщо банк готовий видати такий кредит, клієнтові доведеться збирати гори документів і сам процес може сильно затягнутися. Також, в незалежності від застави, банк зажадає промтьб довідки з роботи і про доходи у позичальника. У порівнянні з цим, умови фінансових компаній набагато приємніше, і процес оформлення кредитів набагато простіше і зручніше. Така ситуація пов’язана з тим, що фінансові компанії видають свої гроші, а банки – гроші вкладників.

Звичайно, при зверненні до приватних кредиторів, можна зіткнутися з шахраями, які користуючись ситуацією ставлять умови, вигідні тільки для них, а для позичальника кредит стає тягарем. Але якщо людина заздалегідь підготується, шанує інформацію про умови роботи фірм, які його зацікавили, і вибере для себе найбільш підходящу, взяти кредит під заставу вигідно цілком реально.

Які труднощі зустрічаються найчастіше?

Занадто велика процентна ставка.
Велика кількість штрафних санкцій.
Нездійсненні вимоги (наприклад, стан нерухомості повинен бути таким, яке воно було на момент оформлення кредиту.)
Кредит на короткий термін, без можливості продовження договору.
«Підводні камені» в договорах, які спливають занадто пізно.
Знаючи подібні махінації, можна легко обійти стороноя недобросовісних кредиторів, і отримати вигідний кредит.
При оформленні позики слід враховувати ряд моментів, при дотриманні яких забезпечить позичальникові вигідні умови, легке погашення та виконання всіх зобов’язань, прописаних у договорі.
– Позичальник повинен мати підтвердження всіх виплат по боргу, і документи підтверджують закриття кредиту. Для власної безпеки варто зберігати всі ці документи ще кілька років, після погашення кредиту.
– Уважно вивчити умови виплати боргу, терміни кредиту, процентну ставку, штрафи, можливість пролонгації та дострокового погашення.
– Розібратися у варіантах розрахунків платежів.
Якщо ви будете уважні і врахуєте всі вищеперелічені нюанси, оформити вигідний кредит не складе великих труднощів.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Aug 7 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire