Чоловік побив дружину та вигнав, залишивши дитину собі

Запорізькі поліцейські в телефонному режимі отримали інформацію від потерпілої, яка проживає по вул. Маршала Чуйкова, що її побив чоловік, вигнав з дому і не віддає дитину.

Поліцейські прибули на місце і поспілкувалися з заявницею. Жінка була в істериці. Поліцейські запропонували викликати їй швидку допомогу, так як постраждала скаржилася на болі в потилиці й спині. Але жінка просила лише про одно, допомогти забрати з квартири дитину. Вона розповіла, що з чоловіком перебуває у стадії розлучення. Чоловік в результаті сварки побив її і вигнав. Дитину та паспорт він не захотів віддавати, а речі жінки викинув з балкона. З квартири справді чувся дитячий плач. Чоловік відмовлявся відкривати. Поліції все ж вдалося вмовити чоловіка впустити жінку в квартиру. Коли чоловік відкрив двері до нього була застосована фізична сила, тому що він чинив опір. Поки тривають розгляди, дитину віддали рідній тітці.

 

Поділитися:
Опубліковано на Apr 5 2017. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire