Cамовідновлювальні циліндричні конденсатори від компанії “E.NEXT”

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна пропонує різноманітні елементи систем компенсації реактивної потужності, зокрема самовідновлювальні циліндричні конденсатори. В основному їх  використовують в низьковольтних установках для корекції коефіцієнту потужності. Дані конденсатори мають доволі широке застосування в групових некерованих коректорах, в освітлювальному обладнанні, трансформаторах, електродвигунах і т.д. На сайті www.enext.ua/catalog/kondensatory/ представлений доволі великий асортимент продукції, починаючи від потужності 1,25 кВАр, 400В (1,5 кВАр 440В) та аж до 20 кВАр, 400В (25 кВАр 440В).  Кожна з моделей конденсаторів виготовлена в алюмінієвому корпусі, вони є компактними, полімерними, металізованими, призначені для підвищення щільності упаковки та зниження вартості батарей конденсаторів. Основною їх відмінністю є те, що вони мають покращені теплові параметри та простоту монтажу.

Відносно самої компанії E.NEXT-Україна – це український офіс E.NEXT, який є міжнародним електротехнічним холдингом. Основним його видом діяльності є поставка різноманітної електротехнічної продукції, причому варто відмітити, що холдинг поставляє продукцію як зарубіжних, так і місцевих виробників. Клієнтами компанії є українські та європейські клієнти. Особливістю E.NEXT-Україна є відношення до продукції – перш ніж вона поступає в продаж, її попередньо тестують, а також вона проходить ретельну перевірку на відповідність всім стандартам та вимогам по якості. Саме тому з компанію тісно співпрацюють вже тривалий час мультибрендові та спеціалізовані торговельні мережі, будівельні компанії, міські та обласні експлуатаційні організації.

Особливої уваги заслуговує офіційний сайт Електротехнічної Компанії E.NEXT-Україна. В першу чергу кидається у вічі доступність інформації, яка викладається на сторінках ресурсу. Вже з головної сторінки стає зрозуміло користувачу куди він попав та яким видом діяльності займається компанія E.NEXT-Україна. І все це завдяки вдало розташованому меню ресурсу, з якого можна попасти на будь-який розділ, починаючи від “Компанія” і закінчуючи “Контакти”. Не залежно від того в якому розділі буде перебувати користувач, решта меню у нього залишаються завжди “під рукою”, вони доступні в один клік мишки.

Також варто відмітити акцент компанії на роботу з потенційними клієнтами. По-перше, щоб отримати контактний телефон компанії, не потрібно заходити в спеціальний розділ, номер телефону завжди знаходиться у верхньому правому куті сайту. Крім цього існує два варіанти замовлення зворотнього дзвінка: один також у верхньому правому куті, а інший оформлено у вигляді сигнальної кнопки з зображенням смартфону. В обох варіантах при натисканні користувач заповнює просту форму та чекає на дзвінок. Звісно хочеться відмітити хороше наповнення контентом сторінок сайту, де інформація подана компактно, лаконічно, але при цьому нема відчуття браку необхідних даних. Також заслуговує на увагу загальний стиль сайту – дизайн легкий, не втомлює очей, новини, акції, статті, продукція присутні на головній сторінці, але нема відчуття що там є щось зайве.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Dec 23 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire